numele clasei la profil jucator

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
NUME SUGESTIE: Numele Caracterelor
DESCRIERE SUGESTIE: Nu ar fi mai frumos daca atunci cand cineva ar alege aleatoriu pe orcine altcineva din clasament, iar cand sa dea click pe el, pe langa numele acestuia, satul, nivelul, ect., sa apara si clasa de caracter a acestuia?
Ex:
calibra (Mercenar)
FearFactor
Nivelul 10
Nivelul duelului 10
Rang 17333
Sau ceva de genul asta!
AVANTAJE/DEZAVANTAJE: Eu zic ca ar fi un avantaj pentru ca ne-ar fi mai usor sa vedem fiecare ce e! In al doilea rand cred ca ar arata mai frumos asa si ca ne-ar fi mai usor sa descoperim la ce e bun fiecare stiind clasa de caracter a acestuia, nu cautand dupa poza! Dezavantajul poate fi munca in plus care nu stiu daca este neaparat necesara!

Este doar o idee,
Multumesc!
 

DeletedUser

Guest
Pai si nu iti sunt destule datele respective ?
Cu timpul , vei invata clasele d caractere si nu vei mai avea nevoie de "mura in gura" , cum se spune...

Apropo...ca nu ma pot abtine...nu fac referire la tine...dar postul asta , nu a avut nevoie de aprobarea adminilor , numai al meu ?:mad::mad::mad::mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sincer nu vad nici un dezavantaj la aceasta propunere. intradevar avem pozele si cu timpul le inveti si stii ce clasa reprezinta fiecare dar aceasta sugestie poate fi buna pt cei cu memorie mai slaba.

PS: calibra, felicitari pt folosirea formularului dar data viitoare pune si un nume de thread mai explicit ;)
 

DeletedUser

Guest
sincer nu vad nici un dezavantaj la aceasta propunere. intradevar avem pozele si cu timpul le inveti si stii ce clasa reprezinta fiecare dar aceasta sugestie poate fi buna pt cei cu memorie mai slaba.

PS: calibra, felicitari pt folosirea formularului dar data viitoare pune si un nume de thread mai explicit ;)

Eu sunt unul dintre cei cu memorie slaba!:)) Si...ok...de acum incolo o sa pun numele de thread mai explicit, cat de explicit pot!;)
 

DeletedUser

Guest
Ma rog...nu comentez propunerea , dar mai explicit decat "numele clasei la profil jucator" cum ar putea fi ?:(
 

DeletedUser

Guest
Ma rog...nu comentez propunerea , dar mai explicit decat "numele clasei la profil jucator" cum ar putea fi ?:(

Era "ce ar fi daca" a modificato kreva si bn a facut:D...eh...mai se incurca lumea si mai uita unele treburi...merci pt cn o modificat;)...

Si...de ce sa nu comentezi propunerea? Nu ti se pare una buna, spune, ti se pare una buna, la fel spune! De ce sa nu iti exprimi si tu punctul de vedere atat timp kat nu se supara nimeni?:)
 

DeletedUser17140

Guest
nu stiu ce vezi tu dar stiu ca iti arata deja lvl duelului,lvl,rangul si iti dai seama dupa imagine ce clasa de caracter este...COnNtra..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus