Inelul lui Kate / Verigheta lui Kate

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Verigheta lui Kate (Hoţul necunoscut.)

Şeriful John Fitzburn : Sunt îngrijorat. Kate Simmons a fost atacată noaptea trecută. A plecat din saloon cu 200 de dolari la ea şi cineva a lovit-o in cap. Când şi-a revenit nu mai avea nici un ban. Mai rău, hoţul i-a furat şi verigheta. E a doua oară săptămâna aceasta in care cineva este atacat şi jefuit..
William Goldberger a fost atacat acum 3 zile. A ieşit la 7pm din saloon şi cineva l-a lovit in cap. La fel ca şi Kate, avea 200 de dolari la el.
Din păcate, nu ne putem da seama cine ar putea fi atacatorul. În ultimele două zile, am controlat pe toţi cei care erau pe stradă noaptea, dar nici unul nu purta o bâtă. Sunt disperat, ajută-mă!

Indicaţie: Avem câteva informaţii despre hoţ, aşa că ne rămâne un singur lucru de făcut: Ar trebui să-l facem să te atace. Încearcă să te comporţi precum Kate sau William. Alt inel nu te va ajuta să completezi misiunea.

Ţintă: Găseşte inelul lui Kate.
Necesar :Inelul lui Kate 0/1

Unde pot gasi inelul lui Kate
 

DeletedUser6410

Guest
30903274.jpg
 

DeletedUser

Guest
ok dar nu vad unde il gasesc pe Hotul Necunoscut..ca eu pe el il caut sa il rup
 

DeletedUser

Guest
ai facut tot ce iti arata patrat in postul lui si nu iti apare..hotul....citeste cu atentie..
 

DeletedUser

Guest
ar trebuii sa ma duc la ora 7pm - ora serverului in salon ? fara arma sau cu arma?
 

DeletedUser

Guest
deci...ai nevoie de 300$ in primul rand iar apoi intre orele 19-23 iti va aparea o misiune ( ca sa iti apara trebuie sa nu faci nimic si sa nu ai nici o arma echipata)

deci te vei bate cu pumnul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus