Schimba restrictia de marime pentru semnaturi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Titlu Propunere: Schimba restrictia de marime pentru semnaturi
Descriptie: Propun sa facem un sondaj si sa votam pentru restrictia pentru cresterea marimei de semnaturi. Nu prea mult, cel putin 500x150
Va rog, sig-uri la aceasta marime actuala nu arata frumos de loc, nu este destul loc pentru efecte si render-uri. Daca nu faceti un sondaj(e doar parerea mea) nu sunteti foarte diplomatici, si din cate stiu, admini si moderatori trebuie sa fie diplomatici. Va rog sa imi raspundeti, tot ce cer e un topic cu un sondaj, si dupa, sa zic, o luna vedem voturile si daca multi voteaza de partea acestei propuneri, se creste restrictie. Multumesc pentru timpul luat de a citi aceasta propunere.​
 

DeletedUser

Guest
Pana se face topicul...sunt aici PRO cu toate ca nu folosesc o astfel de semnatura...succes



este absolut perfect asa cum e,daca ar fi mai mare,50 pix*10 posturi s-ar marii cu 500pix pagina,si ar fi mai mult de derulat
Contra


A trebuit sa apari tu sa ne strici momentul...

Edit: Eu ti-am dat stelutele :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19470

Guest
PRO, semnaturile sunt prea mici si am putea avea o diversitate mai mare a semnaturilor.:up:
 

DeletedUser7994

Guest
este absolut perfect asa cum e,daca ar fi mai mare,50 pix*10 posturi s-ar marii cu 500pix pagina,si ar fi mai mult de derulat
Contra
 

DeletedUser

Guest
este absolut perfect asa cum e,daca ar fi mai mare,50 pix*10 posturi s-ar marii cu 500pix pagina,si ar fi mai mult de derulat
Contra

Rly? Eu pe toate forum-urile pe care am fost vreo data nu am intalnit asa mica restrictie, si nu aveam nici o problema, si cu 50 mai mult pixeli, nu va afecta cu nimic.
 

DeletedUser

Guest
PRO....ar arata mult mai frumos semnaturile....

PS:Admini nu inchideti topicul si lasa-ti-ne sa ne spunem parerea. :boone::boone:
 

DeletedUser

Guest
Pro,nu prea poti sa faci semnaturi frumoase cu 100 de pixeli inaltime...
 

DeletedUser19407

Guest
Pro chiar e foare mic 500x100
De abia iti incape un render redimensionat -.-'
 

DeletedUser12000

Guest
Acest lucru a mai fost propus si s-a respins, nici de aceasta data nu veti primi un raspuns pozitiv.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus