Lvl/item

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nume sugestie:
Lvl/item-propun sa creasca levelul minim de folosire al itemelor,pana cand nivelul va devenii direct proportional cu lvl minim necesar de folosire al armelor.
Descriere: sa cresca lvl minim de folosire al itemelor pana devine direct proportional cu cel al armelor;din cauza ca la lvl 35 un aventurier,muncitor poate folosi toate itemele din croitor,pe cand un duelist la lvl 35 poate folosi doar jumatate din numarul total al armelor.
Exista o mare disproportionalitate intre lvl minim de folosire al itemelor si cel al armelor.
Avantaje:ar aduce un + de realism(pararea mea),si ar face si jocul mai interesant,adica gata la lvl 35 ai toate itemele pe tine,si pana la lvl 99 o sa muncesti incontinuu la aceleasi joburi,nemaiputand cumpara iteme mai bune
Dezavantaje:nu vad...




Edit//Nici o parere:(?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
AndreyyyBest13 asta chiar nu are ce face :) posteaza in topicuri din 2008
 

DeletedUser

Guest
tu esti doar vanator de posturi ;)

In viata reala o haina cred ca poti sa o porti la 10 ani o haina, dar nu cred ca poti sa tragi cu un buntline, e adevarat ? :-?

Vanator de posturi? Nu eu am dezgropat ideea asta veche,si pt ce sa mai vanez posturi,ca mai sus de atat nu pot sa ajung? oricum nu ma intereseaza chestiile astea
 

DeletedUser3941

Guest
Idee veche de 1 an.
Nici nu comentez, ar trebui un admin sa il inchida.
 

DeletedUser

Guest
AndreyyyBest13,poti sa nu mai redeschizi atatea topicuri vechi de sute de ani ??? Ce?,si tu ca si ...altii ca sa nu dau nume,si tu crezi ca esti mai destept cu ceva daca ai 5 stelute si 1000 de posturi?

Acum,sa imi rezum parerea asupra ideii:
Asa cum a spus si LoCk3d,exista un echilibru foarte bine stabilit intre nivelul hainelor si nivelul armelor.Asa ceva oricum nu s-ar implementa,ar da peste cap o gramada de lucruri.

Contra
 

DeletedUser126

Guest
Ma da ce-aveti cu andrei?El a raspuns unui topic,da-o-ncolo de treaba,va ofticati daca a raspuns unui topic?Nu tot avem drepturi egale?Ia mai lasati`l in pace.

@razvanutzz:Nu prea conteaza stelele ca alea le faci imediat,mai degraba conteaza media posturilor pe zi;)
@toti care il acuza pe andrei: fara comentarii...niste.....
@idee:contra pentru ca schimba prea mult jocul:)
 

DeletedUser

Guest
Contra...
muncitorii pot creste mai repede si se pot apara mai bine daca au hainele de nivel mai mic, iar daca ar trebui sa poarte hainele mai tarziu i-ar distruge duelistii pana atunci....
 

DeletedUser17140

Guest
CONTRA
Eu la lvl 50 aveam lvl duelului vreo 80+ ...mie mi`ar placea sa port arme de lvl 80 la lvl 50 dar nu ar fi corect.
Fiecare arma are lvl ei de utilizare .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus