The West 2.0

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
The West 2.0 va fi un joc separat de cel actual, sau va fi o lume noua in care vor fi implementate toate schimbarile?
 

DeletedUser21969

Guest
....

niste imagini ne puteti arata cum o sa arate verisunea 2.0
:d:d:d
 

DeletedUser

Guest
Oh, haide!
Multumim, adminilor, pentru oportunitatea de a vedea precis versiunea 2.0 pentru jocul de browser The-west.

Pentru curiosi, stay tuned: http://devblog.the-west.net/?p=809&lang=en.

Si nu va asteptati ca versiunea sa fie implementata maine de la 3 la 2. Planificarea este stabilita pentru cea de-a doua jumatate a anului, mai precis, la toamna.

Cya!
 

DeletedUser

Guest
harti noi,misiuni noi....poate si cateva meserii noi sunt asteptate de multi:up:.....insa trebuie avut grija ca jocul sa nu fie prea usor:nu: sau prea greu:oh: dupa ce se implementeaza modificarile:indian:
 

DeletedUser

Guest
Haha..the-westul devine un fel de triburile..in urmatoarele update-uri or aparea si saturi de barbari..:))
 

DeletedUser

Guest
ok deci cand spuneti the west 2 trebuie sa ne gandim la cu TOTUL alt joc?
vor fi alte misiuni?caractere?munci?se vor produce schimbari si la dueluri si la forturi?
pentru ca atunci cand spui the west 2 eu la asta ma gandesc.
 

lord ion

West Marshal
Haha..the-westul devine un fel de triburile..in urmatoarele update-uri or aparea si saturi de barbari..:))

tot se spunea ca west-ul nu aduce nimic nou, ca lumea se plictiseste...
acum ca se aduc noutati aproape lunar, iarasi nu e bine...
cine sa va mai inteleaga...

ok deci cand spuneti the west 2 trebuie sa ne gandim la cu TOTUL alt joc?
vor fi alte misiuni?caractere?munci?se vor produce schimbari si la dueluri si la forturi?
pentru ca atunci cand spui the west 2 eu la asta ma gandesc.

daca era o explicatie pe la pagina 25 a topicului, as fi inteles... DAR E UN RASPUNS 3 POSTURI MAI SUS!
chiar nu cititi nimic?
 

DeletedUser19531

Guest
Cat de mult o sa ne ingreuneze aceasta versiune accesarea jocului??? O sa mai poata fi folosit jocul de persoane care detin calculatoare mai putin performante si viteza mica de navigare pe net??? Oare e mai bine sa se introduca o astfel de versiune, dar sa asteptam 30min sa se incarce pagina decat versiunea actuala unde se functioneaza in parametri normali???
 

DeletedUser11101

Guest
Va fi ceva gen joc facebook... sunt destule de astea acolo :)
Oricum...joc de 2 ani si uni de la inceputul inceputului deci merge foarte bine o schimbare...
Scuzati marimea imaginilor ...

wetmap03_desert.jpg

wetmap03_greenlands.jpg

Bildschirmfoto-2011-09-27-um-16.37.20.png
 

DeletedUser

Guest
Daca vederea orasului va arata in halul acela, eu ma las de the west...pai ce e asta Bang Howdy! sau The west? Ar fi trebuit sa lase vederea orasului asa cum e...de 3 ani joc jocul asta, si inca nu m-am plictisit de cum arata orasul. Intradevar formele de relief sa fie asa ar fi grozav dar din moment ce orasul va capata un look atat de plastic si care imi aminteste de Bang Howdy...mai bine il lasi asa...sa fim seriosi. Si in plus pun pariu ca cu netu meu pe stick si calc. pe care il am actualmente voi astepta 30 de minute pana sa se deschida jocul daca harta va fi schimbata. In rest e ok...atat ma supara, faza cu orasul...restul eu zic ca arata bine.
 

DeletedUser

Guest
Astept si implementarea unui Bordel..unde poti sa si muncesti..:cooln:
 

DeletedUser2041

Guest
Daca vederea orasului va arata in halul acela, eu ma las de the west...pai ce e asta Bang Howdy! sau The west? Ar fi trebuit sa lase vederea orasului asa cum e...de 3 ani joc jocul asta, si inca nu m-am plictisit de cum arata orasul. Intradevar formele de relief sa fie asa ar fi grozav dar din moment ce orasul va capata un look atat de plastic si care imi aminteste de Bang Howdy...mai bine il lasi asa...sa fim seriosi. Si in plus pun pariu ca cu netu meu pe stick si calc. pe care il am actualmente voi astepta 30 de minute pana sa se deschida jocul daca harta va fi schimbata. In rest e ok...atat ma supara, faza cu orasul...restul eu zic ca arata bine.

Acele poze sunt niste concepte mai vechi, nu sunt extrase din v.2.0
 

DeletedUser

Guest
Pana acum grafica imi place, ramane de vazut cum va fi gameplay-ul
 

DeletedUser

Guest
oare o sa fie cum erau in imaginile de pe dev blog?
1byUC.jpg

EZeqM.jpg

BpEdn.jpg

b088r.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus