O idee.

  • Autor subiect snaipernr1
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Buna seara.As propune sa ne putem schimba clasa de caracter doar O SINGURA DATA.Sa fie asa gen de misiune:
1.Waupee-(Marea schimbare):
Salut,am vazut ca nu te prea aranjeaza x(clasa de caracter).Putem rezolva aceasta cu un ritual sfant.
Necesar:10 frunze de tutun,10 carbune,100 salpetru.
Text final:Excelent,suntem aproape gata pentru rezovarea problemei tale,insa va trebui sa ma asculti pentru a te putea ajuta.
2.Waupee-(Indicii):
Salut.Am vorbit cu bunelul meu,si e deacord sa te ajute.A mai facut asemenea ritualuri,si a zis sa mergi la el ,dar nu cu mana goala.
Necesar:Mergi la bunicul waupee,10 calumet.
Text final:Hei,tu cel de 'colo.Te-a trimis waupee,nu?.Ooo,iata si calumetele mele de mult asteptate,aseaza-te sa discutam.
3.Bunicul lui waupee-(Rezolvarea problemei)
Hei,am stat de vorba mult cu waupee,si am inteles problema ta.Voi avea nevoie de 10 corn de vita.As dori sa imi achiti serviciile,deoarece nu mai am nici un ban in casa.
Necesar:10 corn de vita,5000 $
Text final:Iata,am terminat.Ai posibilitatea sa iti alegi inca odata clasa de caracter,dar atentie,urmatoarea data,nimeni nu o sa te poata ajuta.
Sau sa avem o potiune speciala la shop cu 1000 oup sau 1000 pepite,si sa o putem cumpara doar odata.
De ce ati spune da?.Sunt multi jucatori,care au inceput,si nu intelegeau nici o boaba in west.Nu stiau ce inseamna muncitor ,aventurier etc.Acum daca au aflat,sa aiba posibilitatea sa isi aleaga ce e mai bine pentru ei.
De ce ati spune nu?.Eu de exemplu nu vad,poate pentru ca e scris,,Esti sigur?..Nu vei mai avea niciodata sansa sa iti schimbi clasa,,.Pai raspunsul e mai sus,nimeni nu stia ce inseamna clasele acestea cand a inceput sa joace.
Astept raspunsurile voastre :).<3W
 

DeletedUser12826

Guest
PRO sunt unii care chiar au ales ceva ce nu li s-a potrivit si mai tarziu si-au dat seama de greseala.
 

DeletedUser22507

Guest
Buna ideea...PRO...eu chiar as vrea sa imi schimb clasa de caracter:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus