Impartitor de misiuni - Raspuns ! Cititi cu toti !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser48

Guest
Deci nici eu nu stiu ce este impartitorul de misuni .. adminul nu a scris complet anuntul deci mai exista niste chestii noi ! Vii le voi posta eu ... de pe forumul din germania :

"Modificări
- Pozele din dreapta care arata ca muncesti , dormi etc. sunt disponibile si pentru femei
- Logul orasului disponibil pentru sapte zile in loc de 24h.
- Sub Setări-> Profil-> Semnătura ; caracter-bannere.

- Dacă un jucător este în drum spre un oras, numele oraşului va fi aratat sus in dreapta. Dacă un jucător se dueleaza cu un alt jucator , va aparea numele adversarului in dreapta sus .
- Pentru munca ", ca mercenar de lucru" este acum "whiskey" este de vânzare, la comerciant. => asta nici eu nu am inteles-o
- Dupa ce ati completat un quest , saloonul va primi un auto-refresh
- La minimap a fost pus un nou punct "Impartitor de misuni". Dar va fii folositor incepand cu versiunea 1.17
- Timpul ramas de la lucru va aparea in fereastra browserului (titlu)
- Unele buguri remediate.

Multe lucruri vor fii dezblocate odata cu versiunea 1.17."

Sper ca v-am ajutat ;) .. sucess in continoare ;)
 

DeletedUser

Guest
- Pentru munca ", ca mercenar de lucru" este acum "whiskey" este de vânzare, la comerciant. => asta nici eu nu am inteles-o

adik whiskey costa 0$ acum costa .....$ la asta se refera
 

DeletedUser

Guest
Consider ca absolut toate modificariile aduse jocului in urma acestui update,ar fii trebuit postate de catre admini in Anuntul de Update.
 

DeletedUser48

Guest
Nu cred ca o sa le posteze .. eu sunt un criminal :D .. si cred ca mint ce scrie acolo dar se vede ca sunt reale schimbariile
 

DeletedUser

Guest
Ca sa nu mai deschid un nou topic pt. 1 raspuns..Atunci cand esti Concediat..Mai trebuie sa astepti un interval de timp sa i te alaturi altui oras?
 

DeletedUser

Guest
da..mai trebuie sa astepti o perioada te timp,mai scurta sau mai lunga..dar asta difera de fiecare jucator
 

DeletedUser

Guest
probabil te vei putea folosi de impartitorul de misiuni ca sa accepti misiuni din diferite puncte ale hartii. asa pare logic, asteptam urmatorul update si vedem
 

DeletedUser

Guest
Nu e o versiune..E un Update...Off..Ce intrebari!!!..Asa de plictiseala ai pus,nu?


On topic: Cand v-a aparea?..Hmm..Intreab-o.
 

DeletedUser

Guest
tot nu imi dau seama ce face "impartitorul de misiuni" ????.....cum adica imparte quest-uri?
 

DeletedUser2097

Guest
vom afla cu totii la urmatorul update,chiar nu aveti altceva mai bun de facut?
on-topic:la salon este un topic in care cineva a zis cam ce va putea face,deci cititi acolo
 

DeletedUser

Guest
ce aiurea e aia cu "scade sansa de a gasi obiecte cand ai motivatia scazuta"
 

DeletedUser

Guest
foarte nasoala da asta e viata trebuie sa ascultam de admini.
 

DeletedUser

Guest
Intr-un fel e normal sa scada sansele. Altfel ai face in continuu aceasi munca pana ai primi obiectul.
 

DeletedUser

Guest
Munţii negri (Unde este mesagerul?)Barmanul Henry Walker : Vrei să ai parte e aventuri măreţe? Dar nu prea arăţi a aventurier. Eh, asta e... am aici un pachet pentru tine. Te rog să îl duci cumnatului meu Steve Chuck. Din păcate nu i-l pot duce personal, vezi şi tu cum stau lucrurile pe aici. Drumul nu e uşor şi primejdiile te pândesc la tot pasul. Ai putea totuşi să rezolvi asta pentru mine?

Indicaţie: Poziţia lui Steve este marcată pe harta mică printr-un punct roz (Împărţitor de misiuni). Trebuie să închei această misiune şi să iei pachetul înainte de a-l putea găsi pe Steve pe hartă.


Pe hartă, Steve are o grafică asemănătoare cu cea a muncilor, fiind marcat printr-un simbol rotund.

Problema e ca tot caut pe hata pe fiecare cadran din cele 40 dar tot nu dau de punctul roz....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Munţii negri (Unde este mesagerul?)Barmanul Henry Walker : Vrei să ai parte e aventuri măreţe? Dar nu prea arăţi a aventurier. Eh, asta e... am aici un pachet pentru tine. Te rog să îl duci cumnatului meu Steve Chuck. Din păcate nu i-l pot duce personal, vezi şi tu cum stau lucrurile pe aici. Drumul nu e uşor şi primejdiile te pândesc la tot pasul. Ai putea totuşi să rezolvi asta pentru mine?

Indicaţie: Poziţia lui Steve este marcată pe harta mică printr-un punct roz (Împărţitor de misiuni). Trebuie să închei această misiune şi să iei pachetul înainte de a-l putea găsi pe Steve pe hartă.


Pe hartă, Steve are o grafică asemănătoare cu cea a muncilor, fiind marcat printr-un simbol rotund.

Problema e ca tot caut pe hata pe fiecare cadran din cele 40 dar tot nu dau de punctul roz....

Ti-am boldat raspunsul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus