Script pentru a da mai usor inimi/oua/flori

  • Autor subiect DeletedUser25910
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8280

Guest
Acest script este legal ? As prefera sa raspunda un admin . :whistle:
 

DeletedUser14746

Guest
au mai fost puse astfel de scripturi si la eventurile trecute de genul acesta(cu inimi/flori/oua) ... si daca nu ma insel sa mai raspuns de catre admini si atunci: este legal !
ideea e ca nu e prea mare diferenta cu sau fara acest scripturi ... oricum limita de prieteni este relativ mica,asa ca,sciptul nu face prea mare diferenta !
 

DeletedUser8280

Guest
Ok . Multumesc mult :d
Aveti niste "ponturi" de a face cat mai multe inimi ? Eu am cumparat sacul de la shop (2500/24h) , muncesc cam 12h/zi , urmeaza sa primesc sacul ala care genereaza 1250 inimi .. cu toate astea , dupa calculele mele , tot nu reusesc sa strang 180k inimi . :blink:
Aveti si alte sugestii?
 

DeletedUser8499

Guest
Ok . Multumesc mult :d
Aveti niste "ponturi" de a face cat mai multe inimi ? Eu am cumparat sacul de la shop (2500/24h) , muncesc cam 12h/zi , urmeaza sa primesc sacul ala care genereaza 1250 inimi .. cu toate astea , dupa calculele mele , tot nu reusesc sa strang 180k inimi . :blink:
Aveti si alte sugestii?

Muncesti 24 din 24 :whistle:
 

DeletedUser25910

Guest
Oameni buni ,aici discutati despre subiectul topicului asta.Discutati in sectiunea ''La Taclale'' alte nelamuriri sau la ''Intrebari si solutii''..

Rog un admin sa inchida acest topic
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus