Comert cu Indienii

DeletedUser

Guest
Pe weststats nu scrie la ce level apar munciile.Asa ca eu intreb la ce lvl pot sa vad si eu "Comert cu Indienii".Sunt lvl 31 si inca nu mia aparut,si o sa imi trebuiasca imediat deoarece sunt Aventurier si o sa primesc comoara daca lucru 9 ore.Deci la ce lvl apare?
 

DeletedUser

Guest
La nici unul.:)

Apare cand vei avea destule puncte de Indemanare pe: Pune Capcane,2*Comert,2*Aparenta:)


Toate cele bune...
 

DeletedUser

Guest
Aualeu,pai pe comert si pe pune capcane am o gramada,si tot nu apare.
 

DeletedUser

Guest
Aualeu,pai pe comert si pe pune capcane am o gramada,si tot nu apare.

depinde dat inseamna dupa tine "o gramada"...mie imi apare si am doar 20 comert..si macar daca vroiai sa iti apara trebuia sa ai mult pe comert si aspect
 

DeletedUser4269

Guest
Alegerea

Preferabil aspect,ca este bun si pentru dueluri.Daca maresti comertul vei putea deasemenea sa faci si alte munci pe viitor.Alegerea ta.
 

DeletedUser

Guest
imi cer scuze dar facusem spam... va rog sa nu fiu sanctionat

ca sa fiu total off-topic:baga mult in aspect pt ca te ajuta si in dueluri, si la joburi destul de bune
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4269

Guest
Cam 100 si ceva pentru a putea face.E mult de lucru.
 

DeletedUser

Guest
Deci cam asa imi arata mie punctele LA UN ECHIPAMENT NORMAL[ADICA FARA CEVA SPECIAL PUS PE CEVA,CUM IL AM EU NORMAL]
punctezz7.png
 

DeletedUser

Guest
Pai ma puneti puncte de indemanare si atribute pe comert si aspect si la atribute carisma.
 

DeletedUser4269

Guest
Indemanarile mele

Daca vrei iti arat si eu punctele mele:
http://img519.imageshack.us/img519/5537/96247043sb9.png[/IMG][/URL]
 

DeletedUser

Guest
daca vrei iti arat si eu punctele mele:
96247043sb9.png



???
Asta vroia sa puna.
Si ca sa fiu on,baga totul pe carisma si comert,sau aparenta,e tot una,ca necesita X2 din fiecare,uita`te pe west-stats si orienteaza`te spre o munca (,) care sa necesite ori comert ori aparenta si baga doar acolo...
 

DeletedUser

Guest
Din cate am vazut eu pe weststats iti trebuiesc 223 puncte de indemanare. In medie cam 44 pe fiecare indemanare pune capcane, comert, aparenta. Exact nu stiu cat vine pe fiecare indemanare in parte. Poate ne spune totusi cineva care vede aceasta munca.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Comert cu indieni necesita 223 puncte de indemanare asta ar insemna dupa un calcul aproximativ 44 puncte pe fiecare din cele 5 indemanari.
Off-topic: Cum nu este nici o graba sa faci misiunile stai linistit ai timp sa strangi puncte :)
 

DeletedUser

Guest
Ai dreptate, m-am grabit eu cu calculele. Era doar o simpla ecuatie de gradul I.:D
 

DeletedUser

Guest
233 de puncte ca sa muncesc.dar eu vreau sa stiu cate imi trebuie ca sa il vad MACAR :(
 

DeletedUser

Guest
70 comert sau aparenta daca nu ai bagate in nimik in rest asa ce sa zic 50 de fiecare comert si aparenta si 33 pune capcane.:D:)
 

DeletedUser1366

Guest
cand iti mai trebuie in jur de 95 de puncte iti apare pe harta, dar harta nu se actualizeaza instantaneu ce ai schimbat haine...
 

DeletedUser2948

Guest
trebuie sa ai -90 de puncte sa il vezi...


eu inca nu il vad si am 50 comert si 20 aparenta...deci tu mai ai mult si bine de asteptat;))
 

DeletedUser1366

Guest
am verificat acum si la minus 99 tot il vad cum scad la minus 100 imi dispare
 

DeletedUser

Guest
???
Asta vroia sa puna.
Si ca sa fiu on,baga totul pe carisma si comert,sau aparenta,e tot una,ca necesita X2 din fiecare,uita`te pe west-stats si orienteaza`te spre o munca (,) care sa necesite ori comert ori aparenta si baga doar acolo...

ma da ce nasol tiai impartit punctele de munca
 
Sus