Comert cu indienii

DeletedUser

Guest
salut. am si eu o problema. Sunt la misiunea Muntii negri (negocierea) si nu stiu unde trebuie sa merg ca sa fac comert cu indienii timp de noua ore. Sper sa ma ajutati si pe mine. Multa bafta!
 

DeletedUser

Guest
poi dak nu o ai pe harta inseamna ca nu ai destule pct pe comert
 

DeletedUser2655

Guest
Echipeaza-te cu cele mai bune iteme ce le ai pentru comert, aspect si pune capcane, dupa care cauta munca pe harta mica...
 

DeletedUser

Guest
Am indeajuns de multe puncte pe comert. si am facut comert 9 ore insa imi spune ca nu pot incheia misiunea. de aceea ma gandeam ca trebuie sa fac altceva
 

DeletedUser

Guest
Pune punctele doar la comert si aparenta si o sa vezi ca apare ;)
 

DeletedUser

Guest
Comerţul cu indienii se bazează pe următoarele îndemînări:

Pune capcane, comerţ, comerţ, aspect, aspect şi are dificultate 223.
Cînd în total vei aduna toate îndemînările cu bonus cu tot şi vei avea 150-170 puncte, dă un refresh şi caută în harta mică. (Refresh-ul pentru ca să îi scrie în harta mică munca)
 

DeletedUser

Guest
iti trebuie 224 de puncte-2*aparenta,2*comert,pune capcane :(
 

DeletedUser2655

Guest
Am indeajuns de multe puncte pe comert. si am facut comert 9 ore insa imi spune ca nu pot incheia misiunea. de aceea ma gandeam ca trebuie sa fac altceva
Atunci incearca sa faci cele 9 ore de comert cu indienii DUPA ce accepti misiunea.
 

DeletedUser

Guest
trebuie sa accepti misiunea,apoi sa faci 9 ore la Comert cu indienii.Daca munca "comert cu indienii" nu iti apare pe harta,inseamna ca nu ai suma celor 5 indemanari prea mare si va trebui sa pui accentul pe aparenta,comert si atributul carisma..daca vei pune numai pe acestea vei face +10 puncte la suma celor 5 indemanari pe lvl.
 

DeletedUser2422

Guest
Pentru orice misiune care iti cere sa muncesti un numar de ore, trebuie mai intai sa accepti misiunea si apoi sa muncesti atat cat ti se cere.
Apoi poti da incheie misiunea.
 

DeletedUser

Guest
Va multumesc pentru raspunsuri

Va multumesc pentru raspunsuri
 
Sus