Echipament pentru comert cu indienii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
As vrea sa imi spuna mie si celorlalti ,cei care au facut munca comert cu indienii , ce combinatie de echipament au folosit ca nu ma duce capu .:confused:
 

DeletedUser

Guest
chiar ma duce capu sa vad ce destept esti . iesi din schema ca ma bruiezi .
daca nu ai citit e pentru cei ce au facut meseria asta nu pentru bagatori de seama ca tine .
vreau sa stiu ce combinatie de echipament ati facut.
 

DeletedUser

Guest
melon gri creste cu 26 punctele de munca
esarfa galbena creste cu 36 pinctele de munca
camasa galbena creste cu 30 de punctele de munca
ghete de munca de lux creste cu cu 28 punctele de munca

No problemo ;)
 

DeletedUser

Guest
eu am: melon de lux, haina gri, papion negru, si imi mai lipsesc vre 15 puncte.. deci mai este necesar sa gasesc niste cizme.
acum mai pot sa spun ca este haina de lux care are mai mult comert decat cea gri..
 

DeletedUser2097

Guest
chiar ma duce capu sa vad ce destept esti . iesi din schema ca ma bruiezi .
daca nu ai citit e pentru cei ce au facut meseria asta nu pentru bagatori de seama ca tine .
vreau sa stiu ce combinatie de echipament ati facut.

off:vezi,poate te voi bruia acusi la propriu pe L2,ca orasul tau nu e f departe de al meu.
in primul rand pot lucar la acest job(pe alta lume diferita de cea pe care joci si tu).si nu inteleg de ce nu va folositi capul(asta daca il aveti,pardon,daca aveti ceva in el).toti va asteptati sa primiti mura-n-gura.si ne mai intrebam de ce ramanii sunt tot mai incuilti pe zi ce trece
si acuma on:eek: esarfa(daca nu ma insel toate au si aspect),un melon)de lux de preferat),o camasa(gri sau galbena),si cizma negre de calarie,sau ghetele de panza neagra
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
ce echipament vrei sa ai?ceva cu comert logic..melon si altele..
 

DeletedUser

Guest
Melon,Camasa gri,Esarfa gri,Papuci de munca gri (ghete de panza negre),Cutit Bowie...


Cele mai ieftine..:)
 

DeletedUser

Guest
Catasetu, nu mai face figuri. Zi mersi ca se oboseste cineva sa-ti raspunda. Ca sa vezi ce iti trebuie faci asa. Intri pe WESTSTATS, iti faci cont, importezi indemanarile si inventarul si dai la Job calculator, selectezi acolo job ... etc etc. si-ti arata cele mai bune lucruri pentru jobul respectiv
 

DeletedUser

Guest
e mai simplu cum zici tu, da poate nu vrea omu sa isi faca cont pe weststats....

am nevoie de o camasa galbena care o sa imi o iau imediat cum am bani :D
 

DeletedUser

Guest
Catasetu, nu mai face figuri. Zi mersi ca se oboseste cineva sa-ti raspunda. Ca sa vezi ce iti trebuie faci asa. Intri pe WESTSTATS, iti faci cont, importezi indemanarile si inventarul si dai la Job calculator, selectezi acolo job ... etc etc. si-ti arata cele mai bune lucruri pentru jobul respectiv

figuri le face baiatu ala care nu stie decat sa citeasca si sa se dea destept . tu pe o parte ai fost acid dar mi-ai dat un raspuns folositor.
daca am fii toti asa da destepti ca dansu nu ar mai fii forumul asta .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus