comert cu indienii

DeletedUser

Guest
Am primit misiunea sa fac "comert cu indienii" timp de 9 ore, dar nu mi-a aparut aceasta munca pe harta sa pot lucra la ea...sunt nivel 35 are vreo importanta ce nivel esti?
De ce nu imi apare munca "comert cu indenii"???
 

DeletedUser

Guest
D-abia aq am vaz k a mai pus cineva intrebarea asta...ms oriqm
 

DeletedUser

Guest
Am cautat de m-am spart in toate linkurile date de PWG. Peste tot am vazut: "tre sa ai minim jumate din punctele necesare pt munca ca sa o poti vedea pe harta" . Ei bine eu AM cel putin jumate si NU O VAD. Explicati asta
 

DeletedUser

Guest
Am cautat de m-am spart in toate linkurile date de PWG. Peste tot am vazut: "tre sa ai minim jumate din punctele necesare pt munca ca sa o poti vedea pe harta" . Ei bine eu AM cel putin jumate si NU O VAD. Explicati asta

nu trebuie neaparat sa ai jumatate din suma muncii,ci sa ai multe puncte...mie unu pana acum imi apareau muncile cand imi mai trebuiau 80-90 de pct...comert cu indienii imi mai trebuiau 20 pct si tot nu mia aparaut a doua zi cand am intrat aparuse munca...deci mai pune puncte nu e o regula ca trebuie sa apara cand ai jumate din puncte...
 

DeletedUser

Guest
mi se pare ca jumatate FARA bonusuri ca sa o vezi.. ca sa lucrezi se pun bonusurile sigur
 

DeletedUser

Guest
WOW da rapizi ati fost. Deci asa sta treaba. Cred ca trebuie sa mai astept in cazul asta. Mersi pt raspunsurile atat de prompte.
 

DeletedUser

Guest
am si eu o intrebare ,srry ca va intreb ..... mie nu imi da misiunea comert cu indienii , chear daca o am aparuta pe harta ..... pana la misiunea aia,am facut tot ce trebuie , dar nu stiu de unde sa accept misiunea , nu mi'a dat'o ..... am lvl 39 ...
 

DeletedUser

Guest
eu leam facut de ceva timp dar daca nu ma insel tre sa ai nivelul 43
uitate aici ro.weststats.com
greseala mea nu trebe lvl uitate dupa impartitor..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu am nivel 41 si am terminat misiunile,deci faza cu 43 e falsa:D
 

DeletedUser

Guest
m'am uitat pe fiecare patratica de pe harta , si se pare ca am gasit :)
 
Sus