muntii negrii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
am ajuns la un impas....am aceptat de la mugride misiunea cu muntii negrii partea "la naiba" si acesta ma trimite la o intersectie unde e o misiune in care trebuie sa fac comert cu indienii timp de 9 ore.....am facut comert normal dar nu mi sa pus la misiune.
daca cineva ma poate indruma?
astept raspuns
 

DeletedUser

Guest
am ajuns la un impas....am aceptat de la mugride misiunea cu muntii negrii partea "la naiba" si acesta ma trimite la o intersectie unde e o misiune in care trebuie sa fac comert cu indienii timp de 9 ore.....am facut comert normal dar nu mi sa pus la misiune.
daca cineva ma poate indruma?
astept raspuns

trebuie sa accepti mai intai misiunea si sa faci comert cu INDIENII nu comert normal
 

DeletedUser

Guest
asi zice la fel ca PWG :)...ar trebui sa scrie undeva pacolo la misiune ca intai trebuie sa accepti misiunea
 

DeletedUser

Guest
Nu il gasesti nicaieri,trebuie sa ai destule puncte de indemanare.Acesta necesita Pune capcane,2x comert,2x aspect.Dificultatea este de 223
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
iati iteme cu pune capcane si comert...mai mult de atat nu putem face...inchideti topicul
 

DeletedUser9767

Guest
munti negri

tot in legatura cu muntii negri,inainte de ultima versiune de joc trebuia sa pazesti fortul 4 ore,dar acum e agasant de ce 8 ore?De asemenea este greu la nivel mic sa te loghezi din 40 in 40 min sa pui inca 40 min si ma rog ati inteles voi:mad:<3W
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
tot in legatura cu muntii negri,inainte de ultima versiune de joc trebuia sa pazesti fortul 4 ore,dar acum e agasant de ce 8 ore?De asemenea esti greu la nivel mic sa te loghezi din 40 in 40 min sa pui inca 40 min si ma rog ati inteles voi:mad:<3W

Si intrebarea e?

Totusi, un raspuns nu am la ce da, dar dau un sfat. fa level 20 din alte misiuni, dupa poti munci cate o ora.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus