Comert cu indieni

  • Autor subiect DeletedUser965
  • Data de început

DeletedUser965

Guest
Am si eu o nelamurire...sunt la level 38 si trebuie sa fac o minsiune " comert cu indienii" de 9 ore....am acceptat misiunea si am facut cele 9 ore de comert...numai ca nu mie imi spune ca nu.....
Comerţ cu indienii (9 ore) ---- ceva de genu
si dupa "(9 ore)" este un triunghi galben care cand il selectez imi spune ceva de genu " trebuie sa accepti misiunea inainte ca timpul sa poate fi luat in considerare"
Are cineva o solutie la problema mea? va rog ms mult
 

DeletedUser

Guest
da, accepti misiunea, faci cele 9 ore de COMERT CU INDIENII, te duci inapoi si inchei misiunea
 

DeletedUser

Guest
poate ai facut nima 8 ore jumate...trebuie sa scrie (terminat)
 

DeletedUser

Guest
HMM hai sa vedem:

Am si eu o nelamurire...sunt la level 38 si trebuie sa fac o minsiune " comert cu indienii" de 9 ore....am acceptat misiunea si am facut cele 9 ore de comert...numai ca nu mie imi spune ca nu.....
Comerţ cu indienii (9 ore) ---- ceva de genu
si dupa "(9 ore)" este un triunghi galben care cand il selectez imi spune ceva de genu " trebuie sa accepti misiunea inainte ca timpul sa poate fi luat in considerare"
Are cineva o solutie la problema mea? va rog ms mult

deci oare ce trebuie sa faci????? evident einstein sa te duci sa accepti acea misiune sa faci cele 9 ore de munca si sa te duci sa o inchei... oau revelatie in randul celulelor cenusii.
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o nelamurire...sunt la level 38 si trebuie sa fac o minsiune " comert cu indienii" de 9 ore....am acceptat misiunea si am facut cele 9 ore de comert...numai ca nu mie imi spune ca nu.....
Comerţ cu indienii (9 ore) ---- ceva de genu
si dupa "(9 ore)" este un triunghi galben care cand il selectez imi spune ceva de genu " trebuie sa accepti misiunea inainte ca timpul sa poate fi luat in considerare"
Are cineva o solutie la problema mea? va rog ms mult

din cate zici tu ai ucrat la COMERT....si spune clar ca trebuie COMERT CU INDIENI
 

DeletedUser

Guest
am si eu aceeasi problema ca el... am level 38, dar nu imi apare comert cu indienii!!! de ce?
 

DeletedUser

Guest
Tebuie sa te apropii cu punctele de punca de dificultatea muncii (223 in cazul comertului cu indienii)
Deci suma indemanariloor comert comert aparenta aparenta pune capcane trebuie sa se apropie cat mai mult de 223.. dupa ce trece de 233 o sa ai accesibila unca si vei putea lucra..
 

DeletedUser

Guest
pentru orice fel de intrebari legate de munci, misiuni, puncte de indemanare intrati pe www.weststats.com. cel putin subiectul legat de comertul cu indienii a fost discutat in 5 alte thread-uri pe putin
 

DeletedUser

Guest
intrebarea mea e urmatoarea: "Trebuie sa faci COMERT(simplu), sau COMERT INDIENII" ca mie nu-mi apare "Alege un job" decat COMERT(simplu). Am dat accept la misiune, am muncit o ora la COMERT si nu mi-a contorizat nimik...please HELP!!!:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
intrebarea mea e urmatoarea: "Trebuie sa faci COMERT(simplu), sau COMERT INDIENII" ca mie nu-mi apare "Alege un job" decat COMERT(simplu). Am dat accept la misiune, am muncit o ora la COMERT si nu mi-a contorizat nimik...please HELP!!!:confused::confused:

trebuie sa faci comert cu indienii
 

DeletedUser

Guest
comert.png

comertcuindienii.png


Oameni buni sunt 2 chestii diferite!!!
 
Sus