Coltul de design

DeletedUser

Guest
Aici m-am gandit sa se discute despre Photoshop, PWG isi poate posta in voie lucrarile lui (la limita imposibilului are ceva legatura cu west, oricine face lucruri cu firebug). Aici sa fie lucruri care tin strict de Photoshop, ceva tutoriale pentru incepatori cum sunt eu, cate-o lectie de clasa de la DiM si PWG, fun, fara sa aiba vreo legatura cu The-West. Uitam o clipa de el si lucram in photoshop :) .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
1.Cine imi da si mie PhotoShop?..Un Link de Download?


Am cautat si am cautat dar...
Please..Don't.jpg

M-am lasat pagubas..:(..
 

DeletedUser

Guest
e greu de lucrat in photoshop, am avut, era triall..30 zile
 

DeletedUser

Guest
Tu vrei sa ma ajuti?????...Dami siteul tui mama luiX(
 

DeletedUser

Guest
mai bine se numea coltul de grafik :D...eu vam spus ca stiu sa creez telefoane in Paint...uitati aici 2 telefoane care mie unu imi place cum a iesti este in paint dar...o sa vin si cu ceva facut in ps

48764373.png


50908383.png


P.S pozele sunt facute pt forum cu fond negru...aici avem alta culoare asa ca nu se vad prea bine am sa le modific si am sa vi le pun:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4834

Guest
tot nu am vazut nici un link de unde se poate downloada photoshop , stie careva sau nu se gaseste pe net ? gratis binenteles :D
<3W
 

DeletedUser

Guest
eu ma ocup mai mult cu design
De gen:
evogfxf.jpg

evogfxsotw4.jpg

evogfxsotw.jpg

evosotw7.jpg


ultima este un cadou pt varul meu , iar mai nou ma semnez Si||enT.. ca sa nu ziceti ca nus ale mele
 

DeletedUser

Guest
Link sters
Edit by Pink Kitty:
Nu mai postati linkuri catre site-uri de piratare a diferitelor programe.Forumul acesta nu e creat pentru a facilita piratarea.
2.9. Nu folositi materiale ale caror drepturi de autor nu va apartin.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
alecsutz trebuie sa am WinRar?..ca am dat pe Setup si nu se instaleaza..ce trebuie sa fac?.:(..



EDIT//Gata mam prins.:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
eu ma ocup mai mult cu design
De gen:
evogfxf.jpg

evogfxsotw4.jpg

evogfxsotw.jpg

evosotw7.jpg


ultima este un cadou pt varul meu , iar mai nou ma semnez Si||enT.. ca sa nu ziceti ca nus ale mele

sunt frumoase bravo eu nu prea ma pricep la astea eu cu modificarile le am cat de cat
 

DeletedUser

Guest
N-aveam si eu ce face seara asta si m-am horatarat sa colorez schita de icoana (care a trebuit s-o fac si la Ed. Plastica.. )

ORIGINAL:

m_d.jpg



Modificat:

2nbdrhs.jpg



Pareri?

Am uitat sa fac ceva, dar nu mai modific acum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2958

Guest
schitezi foarte foarte foeate foarte foarte foarte bine!!!
bravo!!:)
 

DeletedUser

Guest
N-aveam si eu ce face seara asta si m-am horatarat sa colorez schita de icoana (care a trebuit s-o fac si la Ed. Plastica.. )

ORIGINAL:

m_d.jpg



Modificat:

2nbdrhs.jpg



Pareri?

Am uitat sa fac ceva, dar nu mai modific acum.

Esti talentat la desen:D:)
 

DeletedUser

Guest
Esti talentat la desen:D:)


Nu a fost foarte greu, m-am jucat si eu cu brush-ul. Chiar daca am lucrat 2h la ea sunt mandru de ce mi-a reusit.



LE : SCHITA E LUATA DE PE NET, EU DOAR M-AM JUCAT IN PS CU EA. N-am eu asa talent sa fac din astea.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus