comerti cu indienii??!!1

DeletedUser

Guest
buna am si eu o intrebare sint aventurier si am primit misiunea sa fac comerti cu indienii dar pe harta nu este si fac comerti de 3 zile si acolo unde scrie ca trebe sa lucrez 9 ore si nu arata ca am lucrat,si pe cine am intrebat nu stie nimeni si tot acolo la cometi lucreaza,sa fie altceva de lucru ca cometi cu indienii nu este pe harta
 

DeletedUser

Guest
trebuie sa faci comert cu INDIENII, care necesita de vreo 2 ori mai mult decat comert(dificultate), are aceleasi indemanari, dar are dificultatea peste vreo 200, ca sa iti apara pe harta trebuie sa aicel putin jumatate
 

DeletedUser

Guest
ai acceptat misiunea mai intai?

OffTopic Buna intrebare:)

OnTopic Sunt 2 munci diferite: "Comert" si "Comert cu indienii". Daca nu'ti apare pe harta inseamna ca esti pe departe cu punctele de munca.
Investeste in aspect, comert si pune capcane.

Comert cu indienii = 2xAspect; 2xComert; Pune capcane.
 

DeletedUser

Guest
Comert cu indienii = 2xAspect; 2xComert; Pune capcane.=223
 

DeletedUser4694

Guest
.....

am si eu o intrebare:)))) la unele obiecte de exemplu la job-ul comertz arata partea a 2-a dintr-un bilet..... si zice cu cat il vinzi si cu cat il cumperi unde poti sa-l cumperi de zici si pretzul de cumparare ca poate intereseaza pe cnv un obiect nu acesta neaparat
 

DeletedUser

Guest
comert cu indienii nu este aceeasi ca si comert. este o alta munca. ca sa va convingeti intrati pe adresa aceasta :Phttp://ro.weststats.com/ (si eu am avut problema aceasta)
 

DeletedUser

Guest
...

biletele sunt pură şansă, sa fie gasite, nu se pot cumpara.
 
Sus