Munti negri (La Naiba)-Nord

DeletedUser

Guest
Munţii negri (La naiba) Mugridge: La dr***, m-a nimerit nenorocitul... aşa nu voi putea călători. Hai, dispari, înainte să te urmărească cineva. Trebuie să ajungi la o răscruce în nord şi apoi să dai de un bătrân pe nume Jacob. Hai, du-te odată!

Indicaţie: Trebuie să mergi la nodul feroviar din nord. Există într-un singur loc pe hartă - caută-l în segmentele nordice din centru.

Pe hartă este marcat de un simbol rotund, precum cel al unei munci.


...Am cautat in toate patratelele si nu am gasit punctul nordic. Unde e ala ??! :confused:

nu am gasit alte topicuri cu asta asa ca nu ma mai zapaciti cu "dai search" "iei ban" etc.. :mad:
 

DeletedUser

Guest
e a 6-a casuta din stanga de pe primul rand al hartii. e marcata cu un punct alb. n-ai cautat bine , nici pe harta , nici pe forum.
 

DeletedUser

Guest
da si ai uitat ceva trebuie sa faci 9 ore comert cu indieni aia cere pune capcane 2*comert si 2*aspect:) .....dupaia tre sa iei comoara in partea stanga in aceasi patratea sa il dai la jacob si dupaia sal bati pe jacob intr-un duel
 

DeletedUser

Guest
am gasit... va multumesc de ajutor......acum am o problema mult mai mare aia fiind ca nu pot face comert cu indieni dar imi cumpar o esarfa si rezolv problema...
 

DeletedUser

Guest
La comert cu indeni mai imi trebuie 45 puncte de indemanare:(
 

DeletedUser

Guest
mie mia trebuit 85 ca sa pot face da am bagat bani ca sa schiomb indemanarile miam luat haine in total am dat o groaza de 4 pe astea si puteam sa fac altceva cu ei ...da ii bine asa acuma pot lucra si la mina de argint
 

DeletedUser

Guest
Va rog imi spuneti shi mie care este imbracamintea potrivita pentru munca " comert cu indienii":)
 

DeletedUser

Guest
mie mia trebuit 85 ca sa pot face da am bagat bani ca sa schiomb indemanarile miam luat haine in total am dat o groaza de 4 pe astea si puteam sa fac altceva cu ei ...da ii bine asa acuma pot lucra si la mina de argint

La comert cu indeni mai imi trebuie 45 puncte de indemanare:(
off:sunteti offtopic
Fort Knox a spus:
Va rog imi spuneti shi mie care este imbracamintea potrivita pentru munca " comert cu indienii":)
off: cauta pe westats Click pentru nu a te mai obosi

on:cum au zis si ei...la a sasea casuta din stanga de pe primul rand al hartii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
http://ro.weststats.com/Job_items/?job=0&job=54&level=99

Gasesti cele mai bune haine pentru comert cu indieni acolo....

SAU

Cea mai bună pălărie: Melon Gri/ Melon Negru/ Melon de Lux (+ 22 puncte de munca)

Cea mai bună bandă de gât: Esarfa Galbena (+ 36 puncte de munca)

Cea mai bună haină: Camasa Galbena/ Jacketa De Lux/ Haina De Lux (+ 30 de puncte de munca)

Cei mai buni pantofi: Ghete de munca de munca (+ 28 de puncte de munca)

Cea mai bună armă: Trompeta (Soldati) (+ 24 de puncte de munca)/ Peacemaker de precizie (+ 12 puncte de munca)
 

DeletedUser

Guest
Va rog imi spuneti shi mie care este imbracamintea potrivita pentru munca " comert cu indienii":)

http://ro.weststats.com/Job_items/?job=0&job=54&level=99

Gasesti cele mai bune haine pentru comert cu indieni acolo....

SAU

Cea mai bună pălărie: Melon Gri/ Melon Negru/ Melon de Lux (+ 22 puncte de munca)

Cea mai bună bandă de gât: Esarfa Galbena (+ 36 puncte de munca)

Cea mai bună haină: Camasa Galbena/ Jacketa De Lux/ Haina De Lux (+ 30 de puncte de munca)

Cei mai buni pantofi: Ghete de munca de munca (+ 28 de puncte de munca)

Cea mai bună armă: Trompeta (Soldati) (+ 24 de puncte de munca)/ Peacemaker de precizie (+ 12 puncte de munca)

daca sunt aventurieri de unde vrei sa poarte trompeta??...aia e pentru soldati!
 

DeletedUser

Guest
Oricum, acum e mai clar, impartitoarele sunt PUNCTE ALBE !!! Trebuie sa fii chior sa nu le vezi....
 

DeletedUser

Guest
da si ai uitat ceva trebuie sa faci 9 ore comert cu indieni aia cere pune capcane 2*comert si 2*aspect:) .....dupaia tre sa iei comoara in partea stanga in aceasi patratea sa il dai la jacob si dupaia sal bati pe jacob intr-un duel

si unde as putea gasi "comert cu indienii" ca nu reusesc sa dau de ei? e o munca speciala sau imi trebuie un anumit nivel?
 

DeletedUser

Guest
si unde as putea gasi "comert cu indienii" ca nu reusesc sa dau de ei? e o munca speciala sau imi trebuie un anumit nivel?

Ooo doamne altu'...credeam ca este sfarsit infernul intrebarilor cu comert cu indienii dar uite se intreaba altcineva acum!

Este o munca de 223 de puncte de munca!Cere doua skilluri de comert si de aspect si una de pune capcane...daca nu ti-a aparut pe harta nu ai destule puncte de munca!:mad:
 

DeletedUser6863

Guest
O sa fiu putin off topic si putin malitios(vad ca se poarta).
Deci, Seesine, nu crezi ca raspunsul lui Scorpion dat inaintea ta era suficient? Pai tu pari... jucator cu experienta, de ce vrei sa confirmi exact ceea ce acuzi tu, adica spamming-ul si neatentia? Sau crezi ca numarul de postari si vechimea pe forum iti da dreptul sa iei la misto pe altii? Ai vazut raspunsul unuia din serifi: "asta e!"
 
Sus