Comert cu indienii

DeletedUser

Guest
ha ha, pe cati a atras numele topicului ca mustele la miere?? :D

cine a muncit aici fara premium, care-i procentul gasirii unui lucru?
cam din 10 x 2ore am gasit doar de vreo 2 ori lucruri si cand am facut socoteala mi-a iesit ca la impartire in parcele cred ca as fi castigat mai bine.

mai dau o data cand si cand dar am ajuns la concluzia ca nu prea merita.
sunt altii mai norocosi?
si daca da, obisnuiti sa mai intrati la biserica? eu n-am folosit biserica
 

DeletedUser

Guest
Ce tot spui acolo ma?Care e subiectul topicului pana la urma?Vad ca titlul e COmert cu indienii...e ceva legat de munca asta?am vazut ca ai enuntat ceva de noroc aia e?Detalii.
 

DeletedUser

Guest
Pai eu am gasit cu premium la comert cu indienii o vesta gri.
Fara premium culmea am gasit derringer ruginit.
 

DeletedUser

Guest
poti primi si obiecte mai putin valoroase ...poti gasi obiecte in maximu de noroc care il are munca adica valoroase dar poti gasi si dinalea care nus valoroase ..eu am gasit o flinta
 

DeletedUser

Guest
eu am gasit un papion din vreo 20 de ore..dar pe langa el am mai gasit 2 biletele partea 2si de fiecare data cate 2 suluri de panza...app numai cate 2 ore..fara biserica si fara premium..deci cam putin
 

DeletedUser

Guest
eu am gasit un papion din vreo 20 de ore..dar pe langa el am mai gasit 2 biletele partea 2si de fiecare data cate 2 suluri de panza...app numai cate 2 ore..fara biserica si fara premium..deci cam putin

Ai grija ca aici suntem la "Comert cu indienii" nu la "Comert" simplu.
 

DeletedUser

Guest
scuze leam incurcat ..dar oricum comert cu indieni nui rentabil mai bine muncesti la transporta munitia,mergi in cercetare sau construiesti sicrie eu pe astea le consider munci bune.... si sunt si accesibile aproape oricui..
 

DeletedUser

Guest
pai voiam si eu sa vad daca altii-s mai norocosi la comertul cu indienii, sau ce-i cu munca asta, dar se pare ca lumea nu-i prea incantata.
cristi man, si eu am gasit vreo 2,3 lucruri dar depinde si cat ai lucrat sa le primesti.
daca ai lucrat de vreo 9, 10 ori cate 2ore nu merita.
 

DeletedUser2958

Guest
eu inca nu pot la comert cu indienii,dar pot la transporte munitia si acolo lesin de fiecare data cand muncesc:D
 

DeletedUser

Guest
daca vrei sa nu lesini asa des sa ai macar vreo 15,20 puncte de munca. reduci riscul de accidentare
 

DeletedUser3243

Guest
unde gasesc munca asta comert cu indienii ca la mine nu apare deloc si trebuie sa o fac?
 

DeletedUser

Guest
unde gasesc munca asta comert cu indienii ca la mine nu apare deloc si trebuie sa o fac?

Nu iti apare deoarece ai prea putine puncte de munca.. Ca sa poti sa faci aceasta meserie iti trebuie in total 223 de pct. adica 2xComert+2xAparenta+1xPune Capcane =223 :)
 

DeletedUser

Guest
scuze leam incurcat ..dar oricum comert cu indieni nui rentabil mai bine muncesti la transporta munitia,mergi in cercetare sau construiesti sicrie eu pe astea le consider munci bune.... si sunt si accesibile aproape oricui..

eu sunt duelist si cum sunt imbracat pe L1 pot munci la construeste sicrie
 
Sus