Posturi profil

1. Plosnita
    Plosnita albertus
    [IMG][IMG][IMG]
  2. Plosnita
    Plosnita lovas1
    [IMG][IMG][IMG]
  3. SmG NighT
    SmG NighT Perry Owens

Bunny Spam Atack!
  4. regele 1
    regele 1 Perry Owens

5. geia
  6. SmG NighT
    SmG NighT Perry Owens

Bunny Spam Atack!
  7. bowwow
  8. Bogdanco
    Bogdanco Perry Owens
    Iti place manelele?Mie da.
    Manelele ie viata mea
  9. SmG NighT
    SmG NighT Perry Owens
  10. twightshine
    twightshine Roland Del Nord
    ce-ti place sa ai mare? marimea nu conteaza.
  11. ajecc
  12. ajecc
    ajecc Bache
    BacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBacheBache
  13. ajecc
    ajecc johno
    johnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnojohnov
  14. ajecc
    ajecc kod
    kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodko dkkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod
  15. ajecc
  16. ajecc
    ajecc kod
    kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkod kodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodk odkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodkodko dk
  17. Roland Del Nord
    Roland Del Nord
    imi place mie sa-l am mare, vreo problema ?:|
  18. twightshine
    scuze ca m-am bagat, am uitat ca mai sunt si specimene. si cu ce te ajuta numarul la posturi?
  19. Roland Del Nord
    Roland Del Nord
    eu vreau sa creasca numarul la posturi=))putin imi pasa ca esti contra sau pro, putin imi pasa ca bagi pepite sau nu,eu zic ceva, orce sa-mi creasca numarul:)
  20. twightshine
    "esti contra doar ca esti pepitar"

sa stii ca nu sunt pepitar, pe delaware am level 67 si am folosit 0 pepite, singura lume pe care am jucat si voi juca in continuare cu pepite este arizona, dar sa stii ca pot juca si fara pepite, chiar sunt primu din clasament pe delaware fara medalia ajutor in dezvoltare.
    Deci abtinete pe viitor.