Rapoarte ce merita postate (noroc mare, obiecte rare)

DeletedUser

Guest
postati aici iteme gasite la munci cu mai mult de 90% noroc gen jefuieste mormite jefuioeste un tren ceva de genu pt ca la intrebari sau dat unele raspunsuri
 

DeletedUser

Guest
Mai bine numeai topicul:Rapoarte cu obiecte rare,sau ceva de genul.Ca daca gaseste cineva bastonul la vanzare de arme,ce face?Nu poate posta aici,nu?

EDIT:Asa mai merge:P
 
Ultima editare de un moderator:

Elmer Fudd

Rabbit Killer
50o51k.png


Edit - Prospatura :

2zzn3vq.png
 
Ultima editare:

DeletedUser

Guest
O prospatura si la mine :P


Cea mai norocoasa zi :X 4300$ am facut azi :D

P.S: Tu dai numa shifturi de 30min\1h ?
 

DeletedUser

Guest
Elmer, insfarsit imi pica si mie amaratu asta de baston :)) ca de cand il caut :-j de fiecare data cand caut ceva nu gasesc :| iar cand dau pentru experienta sau bani gasesc :))

 

DeletedUser

Guest
Elmer, insfarsit imi pica si mie amaratu asta de baston :)) ca de cand il caut :-j de fiecare data cand caut ceva nu gasesc :| iar cand dau pentru experienta sau bani gasesc :))


Ti-ai luat cont premium?ca nu prea umblii cu cp-ul.Elmer,s-a dus cumva bulanul?
 

DeletedUser2948

Guest
Atacă poştalionul
Motivaţie
87%
Durată 2 ore
Salariu $ 77
Puncte de experienţă 127 Puncte de experienţă
Noroc
Puşcă cu percuţie ruginită
Pachet
Rană Un glonţ rătăcit te nimereşte când vrei să te retragi. Pierzi 13 puncte de viaţă

dupa 2 saptamani a picat si mie ceva:))
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Elmer oficial nu mai cauta obiecte o vreme. De asta am si pus un ultim upload cu inventarul. Va mai las si pe voi sa gasiti obiecte :)). Mai pun asa cate un print daca mai pica ceva deosebit din greseala.
 

DeletedUser

Guest
Elmer oficial nu mai cauta obiecte o vreme. De asta am si pus un ultim upload cu inventarul. Va mai las si pe voi sa gasiti obiecte :)). Mai pun asa cate un print daca mai pica ceva deosebit din greseala.

da cu ce o sa te ocupi?ca o sa imi para rau daca nu o sa mai vad rapoartele tale:(:(
 

DeletedUser5506

Guest
mai am nevoie de 2 pct de munca si deblochez si eu jefuitorul de morminte........oare ce voi primi la primele 2 ore cu 1 pct de munca ?


EDIT: Elmerr cate pct ai la jefuitor ?
 
Sus