Munci noi Lumea 2

  • Autor subiect Gangster Ray
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
asta este,acum miam dat seama acest lucru a fost anuntat mai demult din pacate topicul cu munciile care au suferit modificari nu mai pot sa il accesez,sa discutat mult pe tema asta AICI cititi si lamuritiva ;)
 

DeletedUser

Guest
trebeau anuntate macar ne pregateam si noi din timp asa nea luat pe nepregatite...nu mai pot lucra la lemn fara 3 pct si pana akm nu aveam probleme...
 

DeletedUser

Guest
eu nu mai pot lucra la : comert, imblanzeste caii,vaneaza castori ,Sapator de morminte etc
 

DeletedUser

Guest
Eu la vaneaza castori aveam 62 pct de munca si acum am 10...
 

DeletedUser

Guest
sutn super misiunile,si cele vechi au fost ingreunate:((...
aveam 27 pct la comert,acum am 2:))...
la lemn nici nu mai pot:))...ioi...;))...

spune-mi si mie unde sa vad misiunile cele noi..ca eu nu observ decat cateva munci noi si atat.
 

DeletedUser

Guest
eu daca dau cautare pe harta dupa o anumita munca, imi apar, dau pe harta acolo....si nu sunt in acea pozitie:))
de exemplu cautam "ridica un pod", care initial era linga oras, am dat pe harta dupa aceasta munca, au aparut pe harta dar cand am dat pozitionare acolo, nu era munca la pod...
 

DeletedUser1350

Guest
Nu este o idee buna asta cu modificatu punctelor pentru vechile munci​
Cum vine asta?Misiunile sunt la fel numai k se mai adauga niste puncte asa pentru cativa dolari sau exp in plus.
Pe L2 sunt lvl 10 si munceam la vaneaza curcani pentru misiune,acum cand intru vad k din 3 puncte care le aveam in plus fata de cerintele muncii acum mai am nevoie de 12.
Cum vine asta?
Si nu s-a spus nimic despre asta cand au anuntat update:mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
mda inca un joc care promitea
planurile de dezvoltare compromise premium luat degeaba
pai cum frate la sapat morminte unde cand eram mic faceam bani si exp acum la lvl 20+ fiindca nu am bagat puncte multe in atributul de putere ( mai ales in constructie SI ASTA PT CA EU SUNT INTELECTUAL SI NU MUNCITOR ) stau si ....
acum trebuie sa astept sa imi sape altu mormantul si eu sa aprind lumanarea

munci care cereau "pe timpuri" aproximativ acelasi nr de pcte (sapat morminte-reparat garduri) acum sunt disproportionate exagerat
concluzia...iarna nu i ca vara
 

DeletedUser

Guest
Nu este o idee buna asta cu modificatu punctelor pentru vechile munci​
Cum vine asta?Misiunile sunt la fel numai k se mai adauga niste puncte asa pentru cativa dolari sau exp in plus.
Pe L2 sunt lvl 10 si munceam la vaneaza curcani pentru misiune,acum cand intru vad k din 3 puncte care le aveam in plus fata de cerintele muncii acum mai am nevoie de 12.
Cum vine asta?
Si nu s-a spus nimic despre asta cand au anuntat update:mad:

Acest lucru a fost anuntat mai demult,sa mai discutat depsre asta de la updateu trecut cititi aici

http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=2604
 

DeletedUser

Guest
Eu sunt incantat pai la vanatoare de castori imi trebuiau o gramada de puncte (puncte pe care eu nu le-as cheltui pe inot sau capcane), acum pot sa distrug diguri si am 5% sansa sa-mi cada o blana :D
 

DeletedUser

Guest
Acest lucru a fost anuntat mai demult,sa mai discutat depsre asta de la updateu trecut cititi aici

http://forum.the-west.ro/showthread.php?t=2604

am citit si topicul respectiv...sa motivam cu ce ne deranjeaza?
pai eu unul de exemplu pt timpul alocat muncii si duelului, m-a blagoslovit bunul Dumnezeu cu niste puncte de atribute si indemanari. toate bune pana aici. cu o manutza pe mouse ba dadeam click pe "INDEMNARE" ba pe lista de misiuni ca sa fac si eu iarna car si vara sanie..si nush cum frate chiar imi iesea.;)
desi traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul ne lovim iar de faptul ca legile se schimba tot timpul si nu poti sa iti faci "un plan de afacere" pt ca nu stii ce iti rezerva ziua de maine (da stiu ca nu .ro decide)
uite la ce-l duce "capul" pe neuronul meu faptul ca e singur: cerem masuri compensatorii...servicii fara plata la shaman sa ne putem redistribui punctele dupa bunul plac ca sa putem sa ramanem in pas cu noua moda
ca deh e versiune beta si pana sa vina gamma (sau mai rau omega) se poate orice
 

DeletedUser2320

Guest
E o porcarie nu imi place noul update!Au mutat toate muncile si tot!Si cu dificultatea asta in loc sa o scada ei o ridica!Daca nu deschid in maxim o luna lumea 3 eu ma las!
 

DeletedUser

Guest
pai nu ai mai tu puncte de indemanari sa le mai faci..este nasol ca s-a marit rau suma celor 5 indemanari.
 

DeletedUser

Guest
E o porcarie nu imi place noul update!Au mutat toate muncile si tot!Si cu dificultatea asta in loc sa o scada ei o ridica!Daca nu deschid in maxim o luna lumea 3 eu ma las!

sunt de parere ca nu esti singurul care o sa se sale.nici mie nu-mi plac absolut deloc schimbarile.
 

DeletedUser

Guest
:mad:de exemplu misiunea "exploatare de aur" sau "cowboy" nu mai apar pe harta si imi trebuie sa termin cateva misiuni....cum fac unde le gasesc????:mad:

iti lipsesc prea multe puncte la indemanare daca nu ii apar....in caz ca nu ai observat,s'a schimbat si nr punctelor de indemanare cerute ptr fiecare munca
 

DeletedUser

Guest
Daca va plac jocurile prin care treceti ca rata prin apa asta e, mie in schimb imi place sa fie mai greu si cat mai complicat.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus