Probleme de functionare Lumea 7

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 7.
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.
 

DeletedUser

Guest
nu ma pot loga de 3 zile !!!!

Ajutorrrr nu ma pot loga de3 zile... ma loghez se deschide pagina si nu pot da nici o comanda , nu se vede harta, nu pot intra pe forumul orasului....imi arata doar ca stau.ajutatima ce sa fac???
 

DeletedUser6976

Guest
Ajutorrrr nu ma pot loga de3 zile... ma loghez se deschide pagina si nu pot da nici o comanda , nu se vede harta, nu pot intra pe forumul orasului....imi arata doar ca stau.ajutatima ce sa fac???

nu trebuie alt browser trebuie sa dezinstalezi scriptul cu lista de munci!
 

DeletedUser

Guest
ajutor

Nu apare misiunea

Căi de comunicare (Când poștașul sună pentru ultima dată)

Şeriful John Fitzburn : Salutare, 1carol, ce bine că ești aici! Tocmai am aflat că un grup de bandiți hălăduieşte prin împrejurimi, iar poștalionul nostru tocmai a părăsit orașul. Vrei să pleci călare în urma lui şi să-l păzeşti? Aşa m-aş mai linişti şi eu un pic. Astfel aș fi liniștit pe deplin.


Ţintă: Șeriful John Fitzburn doreşte vrea să păzești poștalionul.
Necesar Recompensă:
Păzeşte poştalionul (10 ore)
+ 500 puncte de experienţă
+ Necunoscut
 

DeletedUser

Guest
asta si mie mi s-a intamplat nu iti fa griji deobicei isi revine daca nu merge cauta pe weststats ce trebuie sa faci
 

DeletedUser

Guest
ajutor

nu apare misiunea ,sau poate eu nu il gasesc





Misiunea de cucerire a căii ferate (Acces interzis)

Waupee: Am auzit de la Harry, că i-ai ajutat acum ceva vreme pe oamenii albi să aducă monstrul de metal pe care îl numesc cale ferată în ţinutul nostru. Calea ferată traversează o bucată mare din pământurile noastre şi alungă animalele. Dacă nu doreşti ca tribul meu să se ocupe personal de asta, ar trebui să te întâlneşti cât de curând posibil cu căpetenia şi să vorbeşti cu el. Altfel, ar putea să apară probleme cu legământul nostru de pace.



Ţintă: Waupee doreşte ca tu să porţi negocieri de pace cu tribul său.
Necesar Recompensă:
$ 2500
Negocieri de pace (10 ore)
+ 1000 puncte de experienţă
Acoperământ de cap din pene

ma poate ajuta cineva sau indruma ce pot face sau unde sa caut.
multumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10607

Guest
Nu imi apar membrii care sunt connectat in camera de chat a orasului si a fortului ..si am lupta pt fort in scurt timp
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
la fort nu mi se incarca harta. si nici camera de chat, nici membrii orasului.
mi s a mai intamplat la fel ieri pe arizona.
pe 6 si arizona imi merge bine
 

DeletedUser

Guest
Noi suntem intr-o lupta si de 20 min nu se mai incarca harta la fort.
Bafta mea e ca sunt in aparare :)
 

DeletedUser

Guest
chat si harta fort

Am probleme cu harta fortului si cu chatul orasului, exact aceeasi problema ca si pe Arizona ieri.
 

DeletedUser

Guest
!!!!

celelalte activități se pot desfășura pe L7, mai puțin luptele, harta nu se încarcă:mad::mad::mad::mad:!!!!
 

DeletedUser11216

Guest
celelalte activități se pot desfășura pe L7, mai puțin luptele, harta nu se încarcă:mad::mad::mad::mad:!!!!

Am auzit si eu de la vecinul meu, are aceleasi probleme! La mine nui nimik asa fel sunt banat ,si nu am nici the-west cont
 
Sus