Probleme de functionare Lumea 5

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nu le mai plangeti de mila.

on:
Si ce se va intampla cu lupta?, cred ca deja majoritatea sau dus la culcare.

Am mai patit asta pe 7, dar si-a revenit in cateva minute.
Aici vad ca n-are de gand, si n-am chef sa astept cine stie cat ca sa ma lupt.
 

DeletedUser8346

Guest
1.Nu se incarca harta pentru batalie
2. De asemenea nu functioneaza nici unul din chaturi,
este complet goala ferestra de chat.

Am incercat pe 3 browsere, am sters cookiurile, am dezactivat si firewall-ul
am dat restart

Nu se misca nimic.
Acelasi lucru. Nu am rezolvat nimic. Doar ca am ramas cu buza umflata si un chin degeaba.

Problema e de la tine Pink, am spus de zeci de ori : stregeti cache-ul si cookies, incercati alt browser... in plus, asigurati-va ca aveti ultima versiune si flash player instalat.


Tried That, Done That .... and the result? Un mare zero in activitate. De ce nu se incearca genul asta de experimente cand nu se dau lupte la forturi? De exemplu dupa ora 01:00 A.M. pana pe la 13:00? Atunci nu prea sunt lupte la fort ca merge lumea la scoala sau unde or mai avea ei de mers.
 

DeletedUser

Guest
mda

e clar blat.... sau astia din NW cand au vazut ca ne-am strans 160 au facut o smecherie ceva...au avut noroc si de data asta :P
 

DeletedUser8346

Guest
e clar blat.... sau astia din NW cand au vazut ca ne-am strans 160 au facut o smecherie ceva...au avut noroc si de data asta :P

Daca era BLAT, crezi ca ma mai plangeam ca nu imi merg vreo 4-5 browsere? Ti le si enumar: Internet Explorer, Mozilla, CometBird, Opera, Google Chrome.
Eu ma gandeam sa nu fi facut voi BLATURILE.
 

DeletedUser

Guest
Daca era BLAT, crezi ca ma mai plangeam ca nu imi merg vreo 4-5 browsere? Ti le si enumar: Internet Explorer, Mozilla, CometBird, Opera, Google Chrome.
Eu ma gandeam sa nu fi facut voi BLATURILE.


E clar ca nu e facut de tine blatul. Dar tu ce zici am facut noi blatul ? Ce sanse au atacatorii sa ia fortul daca nu sunt on ?

A picat inainte de a incepe batalia si a revenit in runda 55. Frate, asa ne putem lasa de west. Daca vreti sa faceti ceva faceti macar sa pice toate lumile...Sau chiar in halu` asta nu va permiteti ?
 

DeletedUser8346

Guest
Si ce daca?
Si-a revenit ca sa vedem sfarsitul...
Oricum, a fost o batalie echilibrata. Orbeste, dar echilibrata.:mad:

p.s. Multumim ca ne-au tinut treji pana la ora asta... degeaba.

Macar nu am fost singurul care a patit-o :))). Poate data viitoare nu mai fac astia experimente pe server. Doar asa imi pot explica aceasta anomalie.
 

DeletedUser

Guest
si totusi 0 experienta...

Nu cred ca am fost atat de slab incat sa nu ma feresc de vreo lovitura, sa nu dau vreo lovitura si era imposibil sa lesin din prima runda in care s-a tras, putea trage maxim un jucator in mine.

Dar oricum nu pot sa vad raportul bataliei.

0 Puncte de experienţă.
Deja ţi-ai văzut toata viaţa trecând prin faţa ochilor Pierzi 950 puncte de viaţă.
Punctele de viaţă au ajuns la 0. Ai leşinat. Când te trezeşti te afli într-o cameră de hotel.În timpul bătăliei ai pierdut toţi banii. Nu mai ai nici energie, tot ce îţi doreşti e să dormi.

 

DeletedUser6863

Guest
Liniste... mucles.... ce ne trebuiesc explicatii... a fost... a trecut... noi sa fim sanatosi.
 

DeletedUser

Guest
Ţintă: Fă rost de două puşti, cinci bâte şi trei batoane de dinamită.
Necesar Recompensă:
Puşcă 0/2
Bâtă 5/5 (Terminat)
Dinamită 3/3 (Terminat)


deci am cam totul in inventar, de ce nu pot termina misiunea?
 

DeletedUser

Guest
Vreau sa participa la o lupta pentru fort, dau pe aparator, dau pe "da" si nu imi arata harta fortului pentru a ma pozitiona, nu se incarca, nu se intampla nimic.
Ma puteti ajuta?

Multumesc.
 

DeletedUser

Guest
343j8rs.png

11.16 minute si sunt la locul munci nu ma deplasez
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus