Probleme de functionare Lumea 6

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 6.
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.
 

DeletedUser

Guest
nu-mi merge chatul orasului iar cand ma duc la fort imi scrie Internal server eror.
folosesc mozilla iar pe celelalte lumi imi merge perfect folosind tot mozilla.
stiu ca daca folosesc safari sau alt browser o sa merga dar vroiam sa stiu daca adminii pot rezolva acest bug pt ca nu sunt singurul care intampina aceasta problema pe L6.
 

DeletedUser

Guest
Imi apare sacadata harta , folosesc cometbird iar pe celelalte lumi merge bine.Am intrat de pe internet explorel si merge bine inseamna ca problema e undeva la setari la cometbird l6...Care ma puteti ajuta?
 

DeletedUser

Guest
Nu imi incarca harta la fort si nici nu merge chatul orasului,ce pot sa fac?
 

DeletedUser

Guest
Nu imi incarca harta la fort si nici nu merge chatul orasului,ce pot sa fac?



Mentionez ca in aceea seara au fost 4 forturi declarate de acelasi oras.
Ultimile 2 lupte..au fost blocate.
NIMENI nu a putut intra sa vada imaginea luptei si sa manevreze jucatorul..si de asemenea chaturile nu au mai functionat.
Desi o lupta(la care ma inscrisesem dar nu ma prezentasem) incepuse aproximativ la ora 23.00...de dimineatza am primit urmatorul mesaj:


Nu ai ajuns la bătălie: Club 64 and Friends în data de 15.07.2010 la ora 04:25 Leagă raport prin link Restricţii de acces Şterge »
Bătălia pentru fortul Club 64 and Friends a început! Pentru că nu ai sosit la timp, eşti considerat dezertor!

Deci de la ora 23.00 pina la 04:25 a doua zi...a fost un decalaj de 5 ore..



[report=1331490953f75874bc]Nu ai ajuns la bătălie: Club 64 and Friends[/report]
 

DeletedUser

Guest
Mentionez ca in aceea seara au fost 4 forturi declarate de acelasi oras.
Ultimile 2 lupte..au fost blocate.
NIMENI nu a putut intra sa vada imaginea luptei si sa manevreze jucatorul..si de asemenea chaturile nu au mai functionat.
Desi o lupta(la care ma inscrisesem dar nu ma prezentasem) incepuse aproximativ la ora 23.00...de dimineatza am primit urmatorul mesaj:


Nu ai ajuns la bătălie: Club 64 and Friends în data de 15.07.2010 la ora 04:25 Leagă raport prin link Restricţii de acces Şterge »
Bătălia pentru fortul Club 64 and Friends a început! Pentru că nu ai sosit la timp, eşti considerat dezertor!

Deci de la ora 23.00 pina la 04:25 a doua zi...a fost un decalaj de 5 ore..



[report=1331490953f75874bc]Nu ai ajuns la bătălie: Club 64 and Friends[/report]
Ai primit acel mesaj deoarece nu ai fost la fort
 

DeletedUser

Guest
Ai primit acel mesaj deoarece nu ai fost la fort

AlinTU..ma izbeste logica ta..
esti..fenomenal ai luminat pe toata lumea.
Insa daca poti sa-mi explici de ce am primit mesajul la ora 4 si ceva de dimineatza desi lupta a inceput la ora 23.00 seara..ar fi deosebit de interesant.
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Ai primit la 4 dimineata pentru ca atunci s-a deblocat serverul si a avut de fapt loc batalia. Asta e, se mai intampla.
 

DeletedUser

Guest
Lumea 6

Nu pot sa ma loghez pe lumea 6.
Greşeală:
Lumea nu este disponibilă!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pffff cum arata acum...am putut intra dar arata naspa.ce se intampla?
 

DeletedUser

Guest
s-a rezovlat acuma 1 ora oricum am asteptat mult...poate a fost o defectiune de la server.
 

DeletedUser

Guest
Nu merge nimic pe mozilla. Nu pot face nicio munca. De ce? Am crezut ca este un bug dar e de prea multa vreme. Ma lumineaza si pe mine cineva?
Multam fain. :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus