Cedare cont

  • Autor subiect DeletedUser12811
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12811

Guest
Un tip mi-a zis pe mess ca-si cedeaza contul,imi zice numele si parola dar parola gresita de trei ori la rand,iar acum am luat bann.E permis ce a facut el ?
Rog un admin sa ma debaneze pe mine si fratele meu.
 

DeletedUser12814

Guest
Poi...cam nu ar trebui sa te debloceze ...

Pentru ca tu trebuia sa joci pe contul tau..

Ca poate tu ai vrut sa ii spargi parola si dinacea teau blocat ?
 

DeletedUser12811

Guest
Poi...cam nu ar trebui sa te debloceze ...

Pentru ca tu trebuia sa joci pe contul tau..

Ca poate tu ai vrut sa ii spargi parola si dinacea teau blocat ?

Nu,m-a contactat pe mess si a zis ca imi da un cont dar mi-l dadea cu parola gresita....
 

DeletedUser12814

Guest
Da inteleg , dar daca tu vreai sa ii spargi parola lui ????


Ai vreo dovada ca ti la dat ?
 

DeletedUser12814

Guest
Pai daca iai dato adminului eu nu ma pot baga peste el ...

Dar totusi tu pari suspect....ca nu cred ca cineva siar da contul asa .

Si mai ales sa nu iti daea nici parola buna .

Esti suspect ...
 

DeletedUser595

Guest
Credulitatea, ca sa nu-i zic altfel, costa! Chiar nu se poate gandi de 2 ori inainte sa inghiti orice iti spune "cineva pe mess"?
Observ ca a devenit lait-motiv textul acesta...
 

DeletedUser12811

Guest
Credulitatea, ca sa nu-i zic altfel, costa! Chiar nu se poate gandi de 2 ori inainte sa inghiti orice iti spune "cineva pe mess"?
Observ ca a devenit lait-motiv textul acesta...

Eu am crezut ca e un tip de treaba deci sunt cam nevinovat...te rog din suflet debaneaza-ma.
Te rog trateaza cazul doar cu un avertisment,am muncit mult la conturile respective.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2655

Guest
Un tip mi-a zis pe mess ca-si cedeaza contul,imi zice numele si parola dar parola gresita de trei ori la rand,iar acum am luat bann.E permis ce a facut el ?
Rog un admin sa ma debaneze pe mine si fratele meu.

Nu prea esti nevinovat, deja aveai 2 conturi de la acelasi IP (tu si "fratele" tau) si ai incercat sa te loghezi la un al 3-lea cont...
Data viitoare, pentru a nu mai primi ban, sterge intai conturile vechi si abia apoi acceseaza contul nou; bineinteles, daca ai certitudinea ca celalalt jucator vrea sa-ti dea contul.
 

DeletedUser12814

Guest
Da dar dupa cum spuneam dupa conversatia care tu ai avuto pe mess tu incercai sa ii spargi parola ....

Si baiatu ca sa nu ia ban sa gandit la 3 parole si ti lea zis tie....

Parolele nu au fost bune iar tu ai luat ban..
 

DeletedUser595

Guest
Regulamentul nu exista degeaba...Nu judecam inteligenta cuiva sau lipsa ei, ci actiunile sale.Gandim inainte sa facem ceva, mai ales daca vorbim cu un "strain".
 

DeletedUser12811

Guest
Nu prea esti nevinovat, deja aveai 2 conturi de la acelasi IP (tu si "fratele" tau) si ai incercat sa te loghezi la un al 3-lea cont...
Data viitoare, pentru a nu mai primi ban, sterge intai conturile vechi si abia apoi acceseaza contul nou; bineinteles, daca ai certitudinea ca celalalt jucator vrea sa-ti dea contul.

Ma logam pe alta lume cu contul care voia sa mi-l dea ala.
Iar eu cu fratele meu imparteam legatura de internet.
 

DeletedUser12814

Guest
Da dar vezi baiatul tea mintit iar tu ai pikat la mijloc ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus