Probleme de functionare Lumea 7

DeletedUser

Guest
nu se aude???

nici acum nu merge camera de chat!!!Ce se întâmplă, nimeni nu remediază problema?
 

DeletedUser

Guest
se va remedia pana la 22...
aceeasi problema a fost acum doua seri pe arizona :):eek:
 

DeletedUser12000

Guest
Vă rog să aveți răbdare, problema va fi remediată în cel mai scurt timp posibil.
 

DeletedUser

Guest
Pe lumea 7 la galeria celor mai buni jucatori apare un jucator de level 71 iar elph care e level 99 apare locul 2...
 

DeletedUser

Guest
In cat timp se remediaza problema cu "Servererror or no server response" de la fort ? :mad:
 

DeletedUser12000

Guest
Nu se știe cu exactitate în cât timp se va rezolva problema pe serverul acestei lumi. Vă rugăm să nu trimiteți tichete către suport privind aceasta problemă deoarece echipa de administrare este înștiințată iar problema , după cum am spus și în intervenția trecută, va fi rezolvată în cel mai scurt timp posibil .

Vă mulțumim pentru înțelegere!
 

DeletedUser2041

Guest
a mai trecut o zi si nu s-a rezolvat nimic pe lumea 7, chatul nu merge, forturile nu merg. Diseara am fortul mare atacat si eu nu pot organiza nimic, cand intru in fort scrie "incarca harta" si asa moare.
 

lord ion

West Marshal
a mai trecut o zi si nu s-a rezolvat nimic pe lumea 7, chatul nu merge, forturile nu merg. Diseara am fortul mare atacat si eu nu pot organiza nimic, cand intru in fort scrie "incarca harta" si asa moare.

si cade cerul ?
nu se mai invirte pamintul ?
asteapta... ia vezi ce spune un admin mai sus...
spamati aiurea...
 

DeletedUser2041

Guest
si cade cerul ?
nu se mai invirte pamintul ?
asteapta... ia vezi ce spune un admin mai sus...
spamati aiurea...
inseamna ca nu stii ce e ala spam ..... ai auzit si tu cuvantul si il folosesti :D
Ala e primul meu mesaj scris pe tema asta, e o simpla observatie.
 

DeletedUser

Guest
mie nu imi apare cam,era de chat si nu imi apare ce scriu:( si am opera
 
Ultima editare de un moderator:

lord ion

West Marshal
inseamna ca nu stii ce e ala spam ..... ai auzit si tu cuvantul si il folosesti :D
Ala e primul meu mesaj scris pe tema asta, e o simpla observatie.
pai daca vezi 2-3 posturi mai sus ca un admin da niste explicatii, la ce mai faci tu o constatare ? asa degeaba
o sa fie gata, cind o sa fie..
si daca ai facut o observatie complet aiurea, da, se cheama spam. intreaba-l pe tata spam-urilor berindea...
 

DeletedUser2790

Guest
si cade cerul ?
nu se mai invirte pamintul ?
asteapta... ia vezi ce spune un admin mai sus...
spamati aiurea...


spam-ul in cazul asta il faci tu. Si "ce spunea un admin mai sus" nu s-a intamplat: 24 de ore intr-o problema (aceeasi) care pe alte lumi s-a rezolvat in 2 ore nu mai e "cel mai scurt timp posibil" .
 

DeletedUser

Guest
si cade cerul ?
nu se mai invirte pamintul ?
asteapta... ia vezi ce spune un admin mai sus...
spamati aiurea...

:confused: Ai dreptate, nu cade cerul si nu sta pamantul din miscarea de rotatiel, dar asa va pierdeti jucatori. Apropo si care baga bani in punctele premium...
 

DeletedUser

Guest
nu imi merge camera de cat si cand ma inscriu intro batalie scrie


Încarcă harta.

dar am asteptam si o ora
 

DeletedUser

Guest
Va rog frumos sa rezolvati problema am batalie importanta ( fort propriu ) [nu cred ca sunt singurul ]
 

DeletedUser12000

Guest
Nu se știe cu exactitate în cât timp se va rezolva problema pe serverul acestei lumi. Vă rugăm să nu trimiteți tichete către suport privind aceasta problemă deoarece echipa de administrare este înștiințată iar problema , după cum am spus și în intervenția trecută, va fi rezolvată în cel mai scurt timp posibil .

Vă mulțumim pentru înțelegere!

Problema este cunoscută de echipa de administrare a jocului și se încearcă remedierea ei. Vă rog să aveți răbdare deoarece ea va fi rezolvată cât se poate de repede .

Ne cerem scuze pentru neplăcerile create!


 

DeletedUser

Guest
Problema este cunoscută de echipa de administrare a jocului și se încearcă remedierea ei. Vă rog să aveți răbdare deoarece ea va fi rezolvată cât se poate de repede .

Ne cerem scuze pentru neplăcerile create!




KID68: - Apreciez eforturile voastre + cuvintele calduroase care ne cereti scuze pentru placeriile neplacute. Vreau sa insinuez ca nu este prima/ultima oara cand lumea se confrunta cu o astfel de problema si din multele dati nu ati putut estima un timp aproximativ egal cu repararea problemelor?
 

DeletedUser

Guest
Nu este corect!

ok! ca sa nu ne mai pierdem cate o zi asteptand in fata forturilor ocazia de a ne pozitiona dupa inscriere, va rog sa dezactivati tot ce inseamna fort in acest joc. Intr-o ora un fort la care doresc sa particip ca aparator va fi atacat, sunt acolo, a fost posibil sa ma inscriu dar nu ma pot pozitiona in fort. De ce se pot declara atacuri si de ce ne putem inscrie daca nu putem participa ? ce o sa facem ? o sa stam sa ne uitam ca fraierii la ecran poate poate ii da drumul ? daca este o problema, dezactivati tot modulul si vom sta cuminti sa ne vedem de treaba pana se remediaza 100% eroarea
 
Sus