Probleme de functionare Lumea 8

DeletedUser

Guest
Eu am avut niste imformatii ca aparatorilor li se incarca harta...nu vreau sa dau nume dar nu avea nici un interes sa ma minta....aparatorii cam putini posteaza...ciudat...fff ciudat.
 

DeletedUser9950

Guest
incepe sa devina frustrant
si deja aceste probleme sunt inacceptabile totusi foarte multi jucatori baga bani in acest joc, nu trebuie ca INNO sa isi bata joc de ei si de noi
intai arizona apoi l7 acum l8 oare ce mai urmeaza?
blocaj total sau ce?
admini ridica din umeri si dau vina pe cei din germania
ei oare pe cine dracu mai dau vina?
eu unu sincer m-am saturat de toate rahaturile astea cred ca in semn de protest voi da delete la conturi
stiu ca ii doare pe cei de la INNO in spate de mine dar altfel nu pot protesta

PS cei din atac nu mai veniti cu fel de fel de aberati
nu merge la nimeni cei care va spun ca le merge ori isi bat joc de voi ori vor sa vada cum faceti spume la gura de ciuda
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sunt aparatori si atacatori online. Intr-adevar nu foarte multi. La atacatori, pentru ca de acolo sunt informatii, sunt aproximativ 20 online. Au fost si ceva aparatori online. Dar acum se pare ca nu mai misca nimeni. E clar ca e o problema cu care se confrunta toata lumea, si acum, nu e vorba de un fort, sau de o batalie, ci e vorba de timpul pe care unii l-au pierdut cu tactici, telegrame, recrutari, indiferent daca e vorba de cineva din partea atacatorilor sau aparatorilor.


Lady Dy
 

DeletedUser

Guest
au fost cativa online...de acum gata, restul e tacere....

P.S. au lesinat si destroy, si bombay pe turnuri, asa ca daca erau online se miscau sigur :)
 

DeletedUser9950

Guest
Sunt aparator , si nu imi merge si mie :( ..

Destroy eu am spus si la lady ca isi bat joc eu asta cred.

normal ca isi bat joc cei care furnizeaza informati false
acum mi-a zis si mie cineva ca sunt 81 atacatori 72 aparatori
mi se pare lipsa de bun simt sa faci astfel de glume un admin poate confirma ca nu merge la nimeni nici aparator nici atacator

oricum eu ma duc la somn eram in turn am crapat in prima runda cred :)))
 

DeletedUser

Guest
merge!!!! noi avem 20 de atacatori online, crede-ma pe cuvant. Sau aveam...deci sunt cativa care au reusit sa se conecteze
 

DeletedUser9950

Guest
merge!!!! noi avem 20 de atacatori online, crede-ma pe cuvant. Sau aveam...deci sunt cativa care au reusit sa se conecteze

atunci nu este in totalitate corect :)))
si mai ziceati ca aparatori au pile :P
si cand colo tocmai atacatori erati HOTIII :D
 

DeletedUser

Guest
ati avut si voi la inceput aparatori online. Asta daca nu cumva ati fost inspirati si ati pus tintele unii peste altii, ca cica la inceput v-ati cam mutat pe turnuri...in fine, ideea e ca cica acum stau toti ca niste legume :)
 

DeletedUser

Guest
Arm.. nu merge.. si eu am pe mine un echipament care in total nu valoreaza 100$.. care nu ma crede, uitativa =))
 

DeletedUser10211

Guest
oricum va zic ceva mi-e me-a mers pana in momentul in care am dat reincarcare la pagina si am jucat vreo 5 runde ;) sau 6 :-? dupa aceea nimic

doar ca ”incarca Harta ;)) ”
 

DeletedUser

Guest
Mai fratilor la unii li se incarca harta.....vb serios....chiar o sa vedem la raportu bataliei rundele online...
 
Sus