Probleme de functionare Lumea 10 (Buffalo)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser12000

Guest
Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 10 (Buffalo).
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.
 

DeletedUser13865

Guest
orice comanda dureaza un minut:rapoarte,misiunii,dueluri,orice,practic ne tine pe loc
 

DeletedUser

Guest
Ieri m-am inscris in chat, imi camera , parca, Tinutul 0;0

Dar azi chatul este gol, nu arata nimic
 

DeletedUser

Guest
deja sunt probleme :rolleyes: :D mah ceti facut
revenind la topic eu ma loghez foarte greau pe buffalo si nici numi apare chatul hai ma o dati in bara din prima cu lumea asta :D
 

DeletedUser

Guest
deja sunt probleme :rolleyes: :D mah ceti facut
revenind la topic eu ma loghez foarte greau pe buffalo si nici numi apare chatul hai ma o dati in bara din prima cu lumea asta :D

- Chatul este dezactivat la început pentru jucătorii noi. O pictogramă indică dacă poţi intra în camere de chat noi.
 

DeletedUser

Guest
Chatul e deschis, nu functioneaza, chat gol, in dreapta gol, butonul de camera gol.
 

DeletedUser

Guest
eu am probleme cu clasamentul,am un anumit lvl si in clasament apare alt lvl sau nu apar deloc in clasament si cand dau cauta,imi arata player inexistent :)
 

DeletedUser12808

Guest
Nu am vazut acest topic si am facut un altul! Sper sa nul aprobe moderatorii deoarece voi posta problemele aici! Scuze!

Am descoperit o mica problema in lumea 10!

priviti:
1_10.jpg

2_18.jpg

3.jpg


Este vorba despre acea imagine cu ulciorul si la acel punct de lovire!

De asemenea ar mai fi o mica problema si la negustor:
4.jpg

Acel text da pe afara! Ar putea fi inlocuit din Schimbă oferta de vânzare in Schimbă oferta .. simplu si la obiect + ca ramane in spatiul sau.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Nu mai apare camera de chat cu "Tinut"? Apare doar daca nu apartii unui oras?
 

DeletedUser

Guest
nu mai merge de loc acu!

The connection was reset
The connection to the server was reset while the page was loading.
* The site could be temporarily unavailable or too busy. Try again in a few
moments.
* If you are unable to load any pages, check your computer's network
connection.
* If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure
that Firefox is permitted to access the Web.
 

DeletedUser

Guest
dupa ce ma loghez si intru pe lume chatu imi apare doar pt cateva secunde si apoi dispare si nu imi apare cine mai este onn... iar cand vreau sa scriu imi zice ca nu am dreptul sa conversez in camera de chat "oras".. si pe arizona si pe bufallo am aceiasi problema...:confused:

ma puteti ajuta si pe mn??:rolleyes:

Multumesc!

edit:http://postimage.org/image/23r0uvr0k/
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
De 5 zile nu pot sa accesez negustorul, imi apare imaginea de mai jos, fac precizarea ca am incercat de pe mai multe computere si de pe 4 browsere, Mozilla, IE8,IE9, Opera.

Sper sa se rezolve


Negustor.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
alta eroare pe linga cea cu negustorul de mai sus, acum aparuta cind am dat click pe raport de munca, se intimpla si cind dau click pe Indeminare,Misiuni... :

raport.jpg
 

DeletedUser

Guest
Camere de chat din dreapta, orasului, aliantei, tinutului, se restrang si nu arata jucatorii, chiar daca titlul camerelor apare si sunt bifate. Trebuie sa ai noroc la improspatarea de ecran ca sa ajungi sa vezi jucatorii, ceea ce e o prostie sa stai si sa reimprospatezi. Se observa ca serverele nu incarca corect ceea ce e cerut de jucatori.
 

DeletedUser

Guest
Inteleg ca nu vrea sa raspunda nici unul din admini . E OK, din partea mea, nu o sa mai cumpar nici eu pepite si chiar am sa mai conving si alti useri sa procedeze la fel. Nu cred ca acesta este scopul vostru, dar daca nu exista interes din partea voastra... de ce sa mai dam bani aiurea, it's your business .
 

DeletedUser

Guest
Pe lumea Buffalo vorbesc primele 4-5 propoziţii, după aia zice :

"Nu ai dreptul să conversezi în camera X"

ps: îs 3 camere, în nici una nu mă lasă, şi aşa dau 10 relog .
 

DeletedUser3746

Guest
Rog un admin sa ma lamureasca de ce a fost penalizat orasul din care fac parte in sensul ca s-au daramat cateva nivele ale cladirilor? Ce s-a intamplat, nu stiu nimic?:confused: Nu am mai patit niciodata asa ceva de cand joc west.
 

DeletedUser9835

Guest
Eroare Lumea 10

Am efectuat misiunea "Muntii Negri" a lui Mugridge (sau Mugrige, n-am retinut). Eram aproape de nivelul 29. Cu cele 1000 puncte bonus, trebuia sa "sar" la nivelul 30. Am primit bonusurile de indemanare pentru cele 2 nivele, dar am primit doar un nivel . Altfel zis, am fost "saracit" cu ceva peste 900 de puncte (cate are nivelul 29). Asa ca am ramas la nivelul 29. Se poate remedia?
 
Sus