Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser

Guest
Nu merge sa te inscrii la forturi nici pe lumea 3.
Sper sa se rezolve pina spre seara.
 

DeletedUser

Guest
Salut am si eu o problema e a 2 a oara cand mi se intampla. Prima oara m-am duelat cu un mos la o misiune intr-un bar, dar in raportul de bataliei scrie ca nu am pierdut nici un ban desii aveam aproximativ 14000$ la mine, nu eram membrul nici unui oras si totusi am ramas fara $$. ok np am luato de la capat cu stransul banilor, am strans 6k am intrat in oras am construit, am mai strans 6k si cand am parasit orasul imi arata ca banii au ramas in banca orasului. ce pot face sa ii recuperez? va multumesc
In primul caz ai lesinat si ai pierdut toti banii. In cel de al doilea caz banii nu trebuie scosi, ei se afla in contul tau bancar si vor fi folositi de cate ori vei avea nevoie.
 

DeletedUser14285

Guest
Unde imi sunt lucrurile din inventar

Am o problema mare si o am de la inceputul jocului da am zis ca e din cauza ca sunt prea multe in inventar ... da nui asta .... Imi dispar lucruri din inventar !!!!!!! PLS !! faceti ceva :mad::mad::mad:
 

DeletedUser2948

Guest
Am o problema mare si o am de la inceputul jocului da am zis ca e din cauza ca sunt prea multe in inventar ... da nui asta .... Imi dispar lucruri din inventar !!!!!!! PLS !! faceti ceva :mad::mad::mad:

Setari -> Cont -> Administrare. Ai acolo IP-urile de pe care a fost logat contul. Daca vezi un IP care nu este al tau depune tichet la suport(Setari -> Suport).:)
 

DeletedUser12000

Guest

Problema este cunoscuta de echipa de administrare a jocului si se lucreaza la remedierea ei.
Vă rugam sa aveţi răbdare până se va remedia şi vă rugăm sa NU depuneţi tichete pentru a reclama acest lucru.

Ne cerem scuze pentru neplăcerile create!
 

DeletedUser

Guest
colierul de perle

Salut! nu stiam unde sa scriu, am si eu o problema, mi-am cumparat colierul de perle si acuma am setul de dansatoare complet, dar de cand am cumparat colierul nu pot sa accesez lista de munci, imi tot apare"asteptati ca lista de munci sa se incarce". asta mi s-a intaplat pe doua lumi. pe ambele am luat colierul de perle, iar pe o lume l-am pus la piata ca sa il vand si de cand nu il mai am la inventar imi merge lista de munci, dar pe cealalta lume inca nu. daca poate careva sa imi spuna ce se intampla si ce as putea sa fac ca sa nu trebuiasca sa le vand. Ms
Cu respect ama24
 

lord ion

West Marshal
Salut! nu stiam unde sa scriu, am si eu o problema, mi-am cumparat colierul de perle si acuma am setul de dansatoare complet, dar de cand am cumparat colierul nu pot sa accesez lista de munci, imi tot apare"asteptati ca lista de munci sa se incarce". asta mi s-a intaplat pe doua lumi. pe ambele am luat colierul de perle, iar pe o lume l-am pus la piata ca sa il vand si de cand nu il mai am la inventar imi merge lista de munci, dar pe cealalta lume inca nu. daca poate careva sa imi spuna ce se intampla si ce as putea sa fac ca sa nu trebuiasca sa le vand. Ms
Cu respect ama24
e o problema cu scriptul pe care il folosesti, nu cu serverul...
scoate scriptul si nu vei avea probleme...
poti folosi astea...
http://www.thewestinsider.com/
http://www.westcalc.info/
 

DeletedUser

Guest
nici eu nu ma pot loga pe lumea 3 ...rezolvati va rog..ca trebuie sa ioAU PALARIA OMMULUI DE ZAPADA
 

DeletedUser11597

Guest
nici eu nu ma pot loga pe lumea 3 si 8 iar pe lumea 5 imi merge greu
 

DeletedUser

Guest
sa rezolvat..multumim mult adminilor ..sunteti cei mai tari

Craciun fericit!!
 

DeletedUser

Guest
Exista o problema,nu merge conexiunea la o batalie de fort nimanui!
 

DeletedUser2948

Guest
Nu aveti de gand sa puneti niste picioare la harta sa mearga? Doar pe lumea 3 lasati harta ciunga?:-? Puneti niste proteze sa mearga harta si pe ro3, dar proteze performante sa mearga repede, sa alerge.;)
 
Sus