Probleme de functionare Lumea 9 (Arizona)

DeletedUser

Guest
nici mie nu imi merge... si am batalie de fort!!!!!!! si nu sa anuntat nicaieri.. .abia acum s-a anuntat :(
... cum o sa se rezolve chestia asta? o sa se anuleze bataliile?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
uitati ca traim in Romania. :D poate a furat cineva serverul si a fugit cu el. :D in Romania se fura orice. :eek:
 

DeletedUser

Guest
Probabil un bugg....

Salutare ... am si eu o mica problema : ieri seara mi-a fost cumparat un item cu 10.000 $ , iar azi cand am intrat pe cont nu am fost foarte atent la bani , doar k chestia e ca in seara asta m-am uitat sa vad cat mai am si aveam exact la fel cat aveam inainte sa-mi fie cumparat acel item . As vrea sa stiu de ce . Mersi
 

DeletedUser14808

Guest
Probleme de funcţionare (Arizona)

Salutare ... am si eu o mica problema : ieri seara mi-a fost cumparat un item cu 10.000 $ , iar azi cand am intrat pe cont nu am fost foarte atent la bani , doar k chestia e ca in seara asta m-am uitat sa vad cat mai am si aveam exact la fel cat aveam inainte sa-mi fie cumparat acel item . As vrea sa stiu de ce . Mersi

Presupun cã te referi la licitaţie , luãnd în cosiderare suma spusã.
Deci ai cumpãrat Obiectul respectiv şi ţi-a rãmas suma
Sau ai Licitat
(Dacã la asta te referai) şi ai suma care aveai înainte sã licitezi?

O searã placutã

iSavage
 

DeletedUser

Guest
Presupun cã te referi la licitaţie , luãnd în cosiderare suma spusã.
Deci ai cumpãrat Obiectul respectiv şi ţi-a rãmas suma
Sau ai Licitat
(Dacã la asta te referai) şi ai suma care aveai înainte sã licitezi?

O searã placutã

iSavage

Nu , ma refer ca eu am pus de vanzare un obiect cu o suma fixa , adica 10.000 $ , s-a cumparat si am bagat banii in banca si stiu sigur k aveam 9.700 si ceva ... peste zi cand am intrat nu am observat k nu mai acei bani doar seara trecuta . Nu stiu ce sa fie ... poate doar un bugg ... oricum nu ma deranjeaza k nu mor eu pt 10.000 $ . Si mersi iSavage
 

DeletedUser

Guest
Esti sigur ca ai ridicat banii din piata de unde s-a vandut itemul?
 

DeletedUser6728

Guest
Nu mai imi intra pe Arizona ... ce sa fac?
Astept sa se incarce , dupa apare pagina principala
 

DeletedUser13664

Guest
si eu am aceeasi problema ca the.west.boy2, se incarca si pe urma apare pagina principala...
 

DeletedUser

Guest
Sunt foarte sigur , deoarece eram in oras si am bagat banii in banca .

Mai verifica o data piata si veniturile ca sa te asiguri, totusi banii nu pot disparea din contul bancar asa de o data. Trimite un tichet unde vei explica problema si un admin va verifica.

Nu mai imi intra pe Arizona ... ce sa fac?
Astept sa se incarce , dupa apare pagina principala

Este de la server, ai rabdare, cat de curand isi va reveni. Problemele sunt anuntate, noi nu mai putem face nimic, germanii se ocupa de servere.
 

DeletedUser6728

Guest
Mai verifica o data piata si veniturile ca sa te asiguri, totusi banii nu pot disparea din contul bancar asa de o data. Trimite un tichet unde vei explica problema si un admin va verifica.



Este de la server, ai rabdare, cat de curand isi va reveni. Problemele sunt anuntate, noi nu mai putem face nimic, germanii se ocupa de servere.

Mersi de raspuns
 

magalex

Greenhorn
misiune maria - ziua recunostintei

pe toate celelalte lumi mi-a aparut misiunea de la maria - partea a doua cu rosii, fasole si carne de porc ....
pe arizona nu mi-a aparut aceasta misiune.
am terminat prima parte de la henry.
 

DeletedUser

Guest
Toti avem aceeasi problema. Rabdare ca mai avem timp sa o terminam.
 

DeletedUser6728

Guest
A spus un admin ca o sa se remedieze aceasta problema , deci asteptati
 
Sus