Probleme de functionare Lumea 9 (Arizona)

DeletedUser12887

Guest
dc pica asa servarul mereu pe arizona nici acum nu merge server don't respond ceva de genu apare:(
 

DeletedUser

Guest
salut

salutare, ma poate ajuta si pe mine cineva?
aveam de indeplinit o misiune "inpusca-l pe jenny", mai exact. am impuscat-o de 2 ori si tot nu am trecut mai departe. spuneti-mi va rog cum sa rezolv problema. multumesc.
 

DeletedUser13643

Guest
Uitati cum imi apar mie butoanele:


Asa mi se intampla si pe buffalo. Cred ca este un bug.
 

DeletedUser

Guest
Va place cum functioneaza bataliile la forturi ? cineva undeva nu isi ia salariul pe

Cont sters !
 

DeletedUser12887

Guest
Fratilor ce merge asa de greu servarele astea si la forturi la tot nu e posibil asa ceva :(:mad:
 

DeletedUser12402

Guest
Mie nu mi se incarca harta fortului la batalia propriu-zisa...
Si nu imi merge chatul...
 

DeletedUser

Guest
mda

este adevarat..nu merge nici chatul nici harta fortului..stie careva din ce cauza?se mai implementeaza vreun update?
 

DeletedUser12402

Guest
Tot la fel am si eu dar nush inca ce are ?
Eventuale simptome de la uptadeurile noi...

nu merge chatu orasului, sau aliante nu merge deloc!
Nici chatul tinutului,nici al manevrei,nici al fortului:PSi nici hartile ca sa vezi batalia nu merg:P.

este adevarat..nu merge nici chatul nici harta fortului..stie careva din ce cauza?se mai implementeaza vreun update?
Nu ma,nu see implementeaza deocamdata nici un uptade.
 

DeletedUser

Guest
pe lumea 8, Buffalo si Colorado nu am problema asta, doar pe Arizona nu merge chatul!
 

DeletedUser13223

Guest
rezolvati pe ARIZONA chatu ala odata, si pe colorado da eroare ca nu e disponibila , WTF, bani aveti cu galeata, cumparati servere mai performante
 
Sus