Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
eroare

Cand vreau sa ma loghe imi apare :
''Datele de login nu sunt corecte''
ca sa fac ?
 

DeletedUser

Guest
nu mai pot juca pe nici un server,intra in joc,insa nu se mai incarca nimik,ramane un ecran negru si atat,nici o functie nu mai mrge,nici un buton din joc.Ce poate sa fie?!
 

DeletedUser17193

Guest
nu mai ma lasa sa ma loghez pe cont, ma tot retrimite la pagina de login, ce se-ntampla?
 

DeletedUser12000

Guest
nu mai ma lasa sa ma loghez pe cont, ma tot retrimite la pagina de login, ce se-ntampla?

Momentan exista cateva mici defectiuni tehnice. Tehnicienii germani deja lucreaza la remedierea lor.

Ne cerem scuze pentru neplăcerile create!
 

DeletedUser7994

Guest
Momentan exista cateva mici defectiuni tehnice. Tehnicienii germani deja lucreaza la remedierea lor.

Ne cerem scuze pentru neplăcerile create!

se repare bug-ul ala care daca schimbi o haina in timp se mergi se anuleaza mersul?ieri am dat report si o zis ca trimite la verificari:P
 

DeletedUser17193

Guest
Chiar cand am avut fort trebuia sa repare si ei, din cauza lor am lesinat si in loc sa iau cufar si 1500 xp am luat 1400 xp si bilet catre casa direct in hotel X(, unde pui ca nici n-am fost echipat de fort, am ramas cu itemele de duel, macar de puneam itemele sa mai feresc ceva.
 

DeletedUser12000

Guest
Chiar cand am avut fort trebuia sa repare si ei, din cauza lor am lesinat si in loc sa iau cufar si 1500 xp am luat 1400 xp si bilet catre casa direct in hotel X(, unde pui ca nici n-am fost echipat de fort, am ramas cu itemele de duel, macar de puneam itemele sa mai feresc ceva.

Problemele nu au fost doar pe serverele noastre, a fost o problema generala.
 

Ciocarlia

Greenhorn
Pepite

Buna,
Am cumparat pepite prin mobilpay si primesc un mesaj de eroare.
Am discutat cu cei de la mobilpay si mi-au spus ca ar fi o problema la serverele de joc. Se remediaza azi si imi alocati si pepitele?
merci
 

DeletedUser

Guest
Cand incerc sa ma loghez pe lumea Colorado ma trimite la pagina principala.:tumble:
 

DeletedUser

Guest
Pai,si la mine merge sa ma loghez pe Delaware,dar pe Colorado:tumble:
 

DeletedUser

Guest
Da si eu am vrut sa ma conectez acum [ora 17:00], bag numele si parola, aleg Colorado din lista de lumi, se incarca putin, apoi ma intoarce iarasi la pagina de login :blink: Cred ca se lucreaza ceva , asteptam si vedem :ras:
 

DeletedUser

Guest
Pe ce lume iti merge tie?!? Ptr. ca nu cred ca vorbesti despre Colorado...
 

DeletedUser

Guest
Da si eu am vrut sa ma conectez acum [ora 17:00], bag numele si parola, aleg Colorado din lista de lumi, se incarca putin, apoi ma intoarce iarasi la pagina de login :blink: Cred ca se lucreaza ceva , asteptam si vedem :ras:

Foloseste alt browser (opera, chrome, mozilla etc.) . :up:
 

DeletedUser12000

Guest
In jurul orei 17 au fost cateva mici probleme tehnice, ele au fost rezolvate.
 

DeletedUser

Guest
Cand incerc sa ma loghez se incarca putin si dupaia apare albastru si nimic.E de la mine sau e vreo defectiune?
 
Sus