Probleme de functionare Lumea 2

DeletedUser

Guest
Si ti se pare ca lumea 2 are legatura cu Colorado? Ai postat gresit.

incerci sa ne faci treaba ?
1.2. Membrilor forumului nu le este permis sa se dea drept moderatori sau admini. Incercarea de a actiona ca un moderator este interzisa si duce la primirea unui avertisment. De asemenea, membrii forumului nu au voie sa utilizeze semnatura standard a adminilor, putand induce in eroare jucatorii cu privire la calitatea lor pe forum.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
am avut cred ca ceva buguri la fort la batalie!
am fost inscris la fort si am fost nedeplasat de langa fort o jumatate de ora. in aceasta jumatate de ora am luat dueluri la greu, bineanteles ca nu am atacat deloc azi (deci nu avea cum sa intre problema cu cele 45 min).

ce este de facut sau ce setari are sistemul ca sa stiu si eu ce am de facut.
 

DeletedUser

Guest
am avut cred ca ceva buguri la fort la batalie!
am fost inscris la fort si am fost nedeplasat de langa fort o jumatate de ora. in aceasta jumatate de ora am luat dueluri la greu, bineanteles ca nu am atacat deloc azi (deci nu avea cum sa intre problema cu cele 45 min).

ce este de facut sau ce setari are sistemul ca sa stiu si eu ce am de facut.

Momentan acest bug si cel referitor la posibilitatea de a fi lesinat de doua ori, in decurs de 48, la un duel, sunt buguri care inca nu au fost rezolvate nici la nemti.
 

DeletedUser

Guest
la meserie cand apesi pe butonul Inchide toate ferestrele nu iti inchide decat fereastra meserie
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o problema pe toate lumile pe care joc asta insemnand lumea 2 arizona si delaware la noroc nu pot vedea suma de bani maxima ex(400 - 2000) eu vad doar 400- si nimic in continuare. A mai patit cineva asa ceva? Am schimbat si browserul si tot la fel si cu opera si cu internet explorer si cu google chrome.
 

DeletedUser

Guest
Armurier

Mi-am avansat armurierul la nivel 15 si am aceleasi arme ca la nivelul 14. Va rog rezolvati!
 

DeletedUser

Guest
CAnd dai pe fort=>cladire principala=>orase si dai clic sa vezi jucatori din oras se vad decat primele 3 imagini ale jucatorilor si daca dai in jos se misca si ele in jos
 

DeletedUser12011

Guest
mie nu mi se intampla asta...poate ai probleme cu browserul:blink:
 

DeletedUser12011

Guest
De trei zile incerc sa schimb imaginea de la profilul orasului...de ce apare tot cea veche??/:blink:
 

DeletedUser

Guest
nu pot juca

de 2-3 zile incerc sa ma loghez pe L2.Ma pot loga imi intra in joc iar apoi in loc sa vad harta si meseriile vad doar negru si pe orice buton apas de pe margine nu se intampla absolut nimic .ce sa fac?:|
 

Atașamente

  • the west.jpg
    the west.jpg
    19,2 KB · Vizualizări: 13

lord ion

West Marshal
de 2-3 zile incerc sa ma loghez pe L2.Ma pot loga imi intra in joc iar apoi in loc sa vad harta si meseriile vad doar negru si pe orice buton apas de pe margine nu se intampla absolut nimic .ce sa fac?:|

lumea 2 merge foarte bine, fara nici o problema..
se pare ca la tine e o problema...
incearca sa stergi cookie, cache...
si apoi incearca iar...
 

DeletedUser

Guest
de 2-3 zile incerc sa ma loghez pe L2.Ma pot loga imi intra in joc iar apoi in loc sa vad harta si meseriile vad doar negru si pe orice buton apas de pe margine nu se intampla absolut nimic .ce sa fac?:|

reinstaleza mozilla..
incearca pe google chorme sau internet explorer
 

DeletedUser

Guest
lumea 2 merge foarte bine, fara nici o problema..
se pare ca la tine e o problema...
incearca sa stergi cookie, cache...
si apoi incearca iar...

le-am mai sters odata si nu s-a intamplat nimic .acum am incercat din nou si merge .ciudat:-?.Mersi
 

DeletedUser3898

Guest
le aveti pe servere.... tot westu e blocat ! HHEEELP !!!
 

DeletedUser

Guest
si eu am probleme cu L2 nu merge sa ma loghez pe ea.celalalte lumi merg fara problema doar L2 e cu buba.
 

DeletedUser21241

Guest
nu merge nici L2 si nici Florida...

macar sa vina careva pe aici sa spuna ceva... da vad ca pauza... pff
 
Sus