Sondaj de opinii pentru orasul Lucky Town II (Arizona)

  • Autor subiect StephenTheGreat
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Salutare toata lumea. :dastardly: Ma-m gandit sa fac un sondaj de opinii in legatura cu orasul meu. Am ales 4 nume pentru acesta si vreau sa votati care nume se potriveste. :whistle: Astept raspunsuri. Multumesc. ;)

(1) SpArTa

(2) RkO City

(3) TrOiA

(4) The Wild West
 

DeletedUser

Guest
Aleg (1)....

2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam, acesta fiind pedepsit conform regulamentului. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect, altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de lungime a postului si pedepsita ca atare.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Da nene, foarte buna propunerea! Totusi, s-a mai propus de vreo 7 ori si nu s-a implementat :tumble:
CakO City as alege eu...

Edit: Mi-ati facut intristarea... Topicul era la propuneri pentru joc si pana sa raspund, l-ati mutat voi repede ca sa ma lasati pe mine offtopic :P
 

DeletedUser

Guest
lol..alege si tu acre crezi ca-ti place..ar fi dain Rko city
 

DeletedUser13088

Guest
RKO ?! :ras: serios acum vezi ce ti se potriveste tie nu ne cere noua chestii de astea si cred ca stii ce inseamna rko nu?:blink:
 

DeletedUser

Guest
randy key orton desteptule :mad:


am destule opinii . Thanks all ;)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus