Rapoarte ce merita postate (noroc mare, obiecte rare)

DeletedUser15693

Guest
Eu nu prea am avut noroc sa am obiecte valoroase...De exemplu am acum 3 cutite bowei...Vrea careva sa-si taie painea?
 

DeletedUser

Guest
Raport de muncă: Comerţ cu indienii în 27/07/2011 ora 19:33
Comerţ cu indienii
Motivaţie
94%
Durată 1 oră
Salariu $ 68
Puncte de experienţă 26 Puncte de experienţă
Noroc
Papion de lux
Rană Oferta ta nu i-a plăcut deloc şefului de trib. Eşti urmărit de o hoardă întreagă de indieni. Pierzi 5 puncte de viaţă

Raport de muncă: Comerţ cu indienii în 27/07/2011 ora 20:33
Comerţ cu indienii
Motivaţie
89%
Durată 1 oră
Salariu $ 64
Puncte de experienţă 25 Puncte de experienţă
Noroc
Jacheta galbena

Ce norok
dar am si 88 de pct de munca .....
si dupaia a plouat cu tigari si cu urmariri de catre intreg tribul :D
 

DeletedUser

Guest
Job report: Grave robber Today at 11:11 AM Link report Access restrictions Delete »
Grave robber
Motivation
94%
Duration 1 hour
Wages $ 65
Experience points 26 experience points
Luck -Blue Top hat(Joben albastru)
Injury A blazing hot Sun today. You lose 2 health points.

pe beta alamogordo
 

DeletedUser19023

Guest
cate puncte de munca va trebuie la jefuitor de morminte ca am lvl. 40 si vreau setul de indian:indian: (stiu ca n-am nivel dar pe viitor).
 

DeletedUser19023

Guest
deci pana la urma cate pdm imi trebuie la munca jefuitor de morminte?
 

DeletedUser

Guest
imi puteti raspunde si mie la urmatoarele intrebari:D? :
1.care e munca la care ai cel mai mare noroc?
2.la ce munca gasesti cele mai valoroase lucruri?
3.cum aflu cat noroc am?
4.nu este un site care arata ce obiecte pot cadea la anumite munci?
 

DeletedUser2854

Guest
imi puteti raspunde si mie la urmatoarele intrebari:D? :
1.care e munca la care ai cel mai mare noroc?
2.la ce munca gasesti cele mai valoroase lucruri?
3.cum aflu cat noroc am?
4.nu este un site care arata ce obiecte pot cadea la anumite munci?

1- toate au acelasi noroc
2-La toate in care ai multe puncte de munca , dar cele la care norocu poate fi mare cu mai putine puncte de munca sunt Jefuitor de morminte , Lucreaza ca negustor ambulant etc
3- Norocul insemnand valoarea ? e la fiecare munca , numerele alea de ex xxx-yyy adica poate pica intre alea valoarea de cumparare
4- www.tw-db.info si www.weststats.com
 

DeletedUser

Guest
ms desi nu mai ajutat foarte mult.
am cautat pe site-urile astea deja si nu am gasit.

p.s: cu cat am puncte de munca mai multe cu atat am mai multe sanse sa cada ceva?
 

DeletedUser2854

Guest
ms desi nu mai ajutat foarte mult.
am cautat pe site-urile astea deja si nu am gasit.

p.s: cu cat am puncte de munca mai multe cu atat am mai multe sanse sa cada ceva?

Cu atat e un obiect mai scump . Sansa e aceeasi la toate muncile.

Si la ce nu te-am ajutat , pe site-u ala iti arata misiuni , munci , etc
La munci iti arata produsele , obiecte pot cadea oricare , iti poate pica cheia nr.3 la bumbac daca ai un milion de puncte de munca :)).
 

DeletedUser

Guest
stiam de un site care iti arata obiectele cele mai valoroase care iti cad la anumite munci (pe care le alegi parca) sau obiectele care cad mai des(nu ma refer la produse),ceva de genu nu mai stiu sigur.
stie cineva site-ul sau daca este ceva de genu?
 

DeletedUser

Guest
<3W:up:<3W
mx1.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5629

Guest
Licitaţie încheiată
Obiectul Wyatt Earps Buntline s-a vândut cu 11200 $. Poţi să-ţi ridici banii din piaţa în care fost vândut

Licitaţie încheiată
Obiectul Apărătorile moi pentru picioare ale lui Buffalo Bill s-a vândut cu 15000 $. Poţi să-ţi ridici banii din piaţa în care fost vândut.

1- toate au acelasi noroc
2-La toate in care ai multe puncte de munca , dar cele la care norocu poate fi mare cu mai putine puncte de munca sunt Jefuitor de morminte , Lucreaza ca negustor ambulant etc
3- Norocul insemnand valoarea ? e la fiecare munca , numerele alea de ex xxx-yyy adica poate pica intre alea valoarea de cumparare
4- www.tw-db.info si www.weststats.com

Am 1200 pcte la comert dar numai 2800 in timp ce cu 500 pcte la negustor ambulant am 4800 >:P
 

DeletedUser

Guest
Licitaţie încheiată
Obiectul Wyatt Earps Buntline s-a vândut cu 11200 $. Poţi să-ţi ridici banii din piaţa în care fost vândut
$. Poţi să-ţi ridici banii din piaţa în care fost vândut.

Nu stiu daca e real raportul, sau nu, dar ai luat o teapa de zile mari. Pe Buntline-ul ala puteai lua mult mai mult :P
 

DeletedUser5629

Guest
Nu stiu daca e real raportul, sau nu, dar ai luat o teapa de zile mari. Pe Buntline-ul ala puteai lua mult mai mult :P
wyatt.JPG

buffalobill.JPG
Nu umblu cu falsuri
Nu am luat nici teapa, am facut f bine ce am facut :), mai am un raport cu pm lui billy pt 40k daca vrei
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5629

Guest
Cumpărare pe loc Salopeta lui Bob Builder
Ai cumpărat pe loc obiectul Salopeta lui Bob Builder cu 10000 $. Poţi să ridici obiectul din piaţa în care fost vândut.

Cumpărare pe loc Cuţitul lui Bowie
Ai cumpărat pe loc obiectul Cuţitul lui Bowie cu 10000 $. Poţi să ridici obiectul din piaţa în care fost vândut.

Tot azi..
 
Sus