Premium

  • Autor subiect DeletedUser10625
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10625

Guest
Cum, ar fi ca de exemplu cei de la INNO sa vanda prin SMS 100 pepite la 1,99 Euro cum de altfel iti si arata cand activezi optiunea din meniul jocului si nu la 2,60 Euro cum se intimpla cand efectiv le cumperi din meniul unde te trimite ulterior?

:up:

Pariez cat vreti cu voi ca se vor gasi imbecili care sa spuna CONTRA si la ideea asta. Si chiar inainte ca un admin sa-si ude pantalonasii ca vorbim de rau pe sfantul INNO.
 

DeletedUser

Guest
E o greseala pe pagina de achizitionare... Intotdeauna suma corecta va fi pe ultima pagina, inainte de acceptarea tranzactiei si nu e prima data cand respectiva suma (cea corecta) este diferita de ceea ce apare pe prima pagina.

Un lucru e clar: Inno "scoate la vanzare pepitele" - ț$ pentru 100, ș$ pentru 400 si tot asa, iar in functie de comisioanele diversilor intermediari (Moneybookers, PayPal, DaoPay, etc) pretul final variaza. Imi aduc aminte de batranii DaoPay care o dadeau de toate gardurile cand cereau un rinichi pentru 100 de pepite (vreo 8 euro parca), desi valoarea lor de baza (cea dictata e Inno) era relativ mica.
 

DeletedUser

Guest
Imbecilii..vai de tine..sa te incurajez,Contra..nu cumpar pepite,nu ma avantajeaza,nu-mi place ideea ta.
 

DeletedUser5629

Guest
Cum, ar fi ca de exemplu cei de la INNO sa vanda prin SMS 100 pepite la 1,99 Euro cum de altfel iti si arata cand activezi optiunea din meniul jocului si nu la 2,60 Euro cum se intimpla cand efectiv le cumperi din meniul unde te trimite ulterior?

:up:

Pariez cat vreti cu voi ca se vor gasi imbecili care sa spuna CONTRA si la ideea asta. Si chiar inainte ca un admin sa-si ude pantalonasii ca vorbim de rau pe sfantul INNO.

Cei 60 centi sau cat or fi, sunt un fel de "adaos" pe care inno ii plateste la respectiva firma, cum ar fi taxa de raft =))
Nu-mi pasa ce se intampla cu telefonul, iau pepitele oricum cu cardul sau ii zic la altu sa imi faca oferte
PRONTRA
 

DeletedUser10625

Guest
Oricum nu imi pare corect si cred ca ar trebui facut ceva in acest sens. Daca scrie pe un kkt ca costa 2 euro atat trebuie sa si coste, daca pe langa costul lor mai pot interveni si altele si asta trebuie sa o specifice, daca e o "eroare" trebuie reparata.
 

DeletedUser5629

Guest
Oricum nu imi pare corect si cred ca ar trebui facut ceva in acest sens. Daca scrie pe un kkt ca costa 2 euro atat trebuie sa si coste, daca pe langa costul lor mai pot interveni si altele si asta trebuie sa o specifice, daca e o "eroare" trebuie reparata.

Nu e nicio eroare, mi se pare ca am intrebat asta la suport cu vreo doi ani in urma, sunt ca un fel de TVA care acea firma il baga...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus