Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser12000

Guest
Problema este cunoscută de echipa de administrare a jocului și se încearcă remedierea ei. Vă rog să aveți răbdare deoarece ea va fi rezolvată cât se poate de repede .

Ne cerem scuze pentru neplăcerile create!
 

DeletedUser12000

Guest
Si eu joc pe Colorado, nu mai dramatiza atata ca nu este cazul. Trebuie sa fim rabdatori si sa asteptam remedierea problemei.
 

DeletedUser5267

Guest
Nu-mi merge jocul pe Colorado! Ce se intampla? La voi merge?
 

DeletedUser17193

Guest
Ce se-ntampla doctore?
Iarasi nu merge Colorado, toata fereastra imi apare cu alb.
Mai dureaza mult?
 
Ultima editare de un moderator:

lord ion

West Marshal
Problema este cunoscută de echipa de administrare a jocului și se încearcă remedierea ei. Vă rog să aveți răbdare deoarece ea va fi rezolvată cât se poate de repede .

Ne cerem scuze pentru neplăcerile create!
 

DeletedUser

Guest
Raport "bug".

Am si eu un "Bug" de raportat.

bugnume2.jpg

By bratueduard at 2011-10-26
Numele nu apare. (dupa cum se poate vedea)

Iata si locuitorii din oras:

locuitori.jpg

By bratueduard at 2011-10-26

Acum stim si cine este. asta presupune ca datorita lungimii numelui, nu apare afisat.
 

DeletedUser

Guest
:) :)
Chiar ca......
De cateva saptamani ma tot uit si vad spatiul ala gol....
Dar nu am observat decat acum ca apare.... bug-off :)
 

DeletedUser

Guest
Va bateti joc de noi?Dupa ce ca pica serverul si eram la o lupta de fort, lupta a continuat, macar sa se fi reluat batalia.Din cauza aceasta au lesinat multi
 

DeletedUser

Guest
da....am inteles ca nu puteti sa bagati un update...da nici sa aveti grja de server...mda<3W:nu:
 

Ciocarlia

Greenhorn
Ce e bataia asta de joc? Lesinam la forturi fara sa putem macar accesa jocul, e deja al treilea weekend in care sunt probleme cu serverul.
Pana la urma suntem clientii vostri, cum e posibil sa nu se ocupe nimeni de optimizarea serverelor astfel incat sa putem juca in conditii rezonabile?
 

DeletedUser2422

Guest
Problema aparuta astazi, (si din cand in cand) ne afecteaza in egala masura si pe noi,in calitate de jucatori. Si eu am lesinat azi la fort, fara sa pot face nimic, fiindca accesul a fost imposibil.
E bine si e firesc sa anuntati aici problemele, doar pentru asta exista acest topic. Numai ca noi nu putem decat sa anuntam tehnicienii germani, nu avem posibilitatea de a repara noi aceste neplaceri.
Adica, in concluzie, nu va suparati pe noi :) n-avem nicio vina.
 

DeletedUser

Guest
Greseala westului

Am indeplinit diferite realizari,insa recompensa nu imi vine,diferite titluri,testoasa..geanta.
 

DeletedUser

Guest
Eu am facut toate misunile inclusiv cea cu coasa de hallowen si acum mi-au aparut din nou misiunile...
 

DeletedUser

Guest
Intarzieri la primirea recompenselor

In privinta acesteti probleme,eu nu am mai primit,cu totusi ca s-a vorbit ca o sa fie date.au trecut deja 48 ore,si nu 24 ,si totusi..... :boone:
 
Sus