noua indemanare

DeletedUser

Guest
Propunere: O noua indemanare

Descriere: Sa se faca o noua indemanare, inteligenta sau ceva de genu', care sa sporeasca activitatea mintala a caracterului.

Avantaje/dezavantaje: ar fi ceva nou/ar putea fi create si anumite munci propuse care sa foloseasca indemanari de la atributul "inteligenta"
 

DeletedUser

Guest
Nu suntem in West Wars de pe facebook...Deci n-ai vrea sa punem si pe energie de duel si energie pura???Contra xD.Continua sa :tumble:
 

DeletedUser

Guest
Faina ideea si mam gandit si la niste munci de genu concunsuri de sah sau de poker si la fiecare punct de inteligenta sa iti creasca si experienta la unele munci si sa se construiasca si o lista sau un tutorial cu toate aceste munci.


Deci PRO
 

DeletedUser

Guest
Faina ideea si mam gandit si la niste munci de genu concunsuri de sah sau de poker si la fiecare punct de inteligenta sa iti creasca si experienta la unele munci si sa se construiasca si o lista sau un tutorial cu toate aceste munci.


Deci PRO

vedeti, de atitudinea asta avem nevoie!!!:d
 

DeletedUser8304

Guest
Faina ideea si mam gandit si la niste munci de genu concunsuri de sah sau de poker si la fiecare punct de inteligenta sa iti creasca si experienta la unele munci si sa se construiasca si o lista sau un tutorial cu toate aceste munci.


Deci PRO

chestia asta chiar ar fi interesanta, sa joci sah si alte jocuri unde ai nevoie mai multa de creier:D
 

DeletedUser

Guest
CONTA nu vad multe munci in care sa se bazeze pe Inteligenta nu te supara :roll:
 

DeletedUser

Guest
La orice munca ai nevoie de macar putina inteligenta altfel iti dai cu ciocanul peste degete:whistle:, ar fi interesant sa mai apara ceva indemanari noi, nu stiu daca inteligenta ar fi chiar solutia, dar o schimbare ar merge.:up:
PRO :boone:
 

DeletedUser12402

Guest
Bla bla bla...
Da,si tu ar trebui sa mai pui mana pe o carte de romana ca sa mai inveti cate ceva .

Nimic nou,s-a mai propus ceva asemanator,idee preluata din Westwars si incompleta...In acest stadiu asta nici nu s-ar putea numi idee.CONTRA!Cum am zis,ideea este incompleta,nu ai prezentat-o deloc bine("Ba,bagati asta ca asa vrea!").Ce rost ar avea?Pentru ce va folosi?
5. Incercati sa nu propuneti obiecte, munci, clase de caracter, seturi, misiuni sau cladiri noi fara sa oferiti o prezentare extinsa ce include influente asupra jocului. Vad ca foarte multi pun cateva procente la repezeala si gata au propus o munca noua sau cateva skill-uri si un pret si au facut o haina.
 

DeletedUser

Guest
ok daca vrei clase de caracter, ce zici de guvernator sau cersetor sau sluga....
 

DeletedUser

Guest
Pro. inteligenta cred ca ar ajuta la scaderea riscului de lovire
 

DeletedUser12402

Guest
vedeti? 95% dintre cei care au votat au fost deacord:):d

O rly?Nu stiu,matematica mea subreda zice ca nu e nici pe departe 95 %...Deci au fost 5 de pro(exceptand pe tine) si 3 de contra iar calculul te las pe tine sa-l faci.


ok daca vrei clase de caracter, ce zici de guvernator sau cersetor sau sluga....
Tot ce ai putut sa demonstrezi cu acest post e ca ai IQ-ul sub medie:|
fara sa oferiti o prezentare extinsa ce include influente asupra jocului.
Daca acolo scrie doar de cladiri,clase de caracter si crocobauri asta inseamna ca tu nu trebuie ca sa dezvolti ideea?
Tot ce ti-am zis a fost ca ideea in acest stadiu e buna de aruncat la gunoi...Completeaza si tu,zi la ce va folosi,ce haine vor da inteligenta(desi nu prea cred ca exista asemenea haine:|).Tot ce ai facut tu e:Ai venit aici,ai spus 2-3 cuvinte("Ba bagati asta ca asa vreau eu") fara sa ne oferi si noua ceva mai detaliat,ca sa ne dam si noi seama...Pana la urma la ce va folosi aceasta idee in joc?
CONTRA! incontinuare...
 

DeletedUser

Guest
Cred ca toti care ati zis PRO,nu aveti un cont de peste nivel 60...Asa ceva nu se va accepta,nu are nici o logica.Si daca ai juca The-west,ai vedea ca fiecare indemanare este in legatura cu un atribut,tu vrei sa faci privilegii unu atribut sa aiba mai multe indemanari ca altul ;) .Sper ca daca veti mai propune ceva sa va ganditi de 2 ori inainte.

Contra
 

DeletedUser12011

Guest
CONTRA

-ce rost are?:blink:
-spune-mi la ce munca iti trebuie "inteligenta"?in West esti indemanatic si rapid si asta e:shoot:
 

DeletedUser12909

Guest
contra

Chiar crezi ca e asa simplu sa propui indemanari care mai terziu sa fie si implementate.Tu doar ne-ai pus indemanarea pe tava in primul rand al propunerii iar, in al doilea ai zis ca e atribut.

Cui crezi ca iar fi greu sa scrie:
''Propunere:indemanari noi
descriere:sapat, catarat, aprins focul
avantaje /dezavantaje: e ceva nou/trebuiesc munci''
+alte cuvinte de umplutura
 

DeletedUser2854

Guest
Propunere: O noua indemanare

Descriere: Sa se faca o noua indemanare, inteligenta sau ceva de genu', care sa sporeasca activitatea mintala a caracterului.

Avantaje/dezavantaje: ar fi ceva nou/ar putea fi create si anumite munci propuse care sa foloseasca indemanari de la atributul "inteligenta"

Exista carisma . Crezi ca trebuie inteligenta ? Iti trebuia atata inteligenta in west ?
 

DeletedUser

Guest
Inteligenta e un termen vag,poti sa fi inteligent ca si comandant,inteligent la duel,sa iti pacalesti adevrsarul sau sa sti unde sa tintesti si cum sa tintesti,inteligent la construire,inteligent cand calatoresti,cand te ascunzi,la cam toate indemanarile existente ai nevoie de ceva inteligenta,deci propunerea nu are sens,va las pe voi sa trageti concluzia.
 

DeletedUser19554

Guest
Contra.
Nu am gasit absolut nicio munca, care sa se bazeze pe inteligenta.
 
Sus