Probleme de functionare Lumea 12 (Delaware)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Craciunu

1) astazi am luat geanta aia de 5k dolari pe care scria ca poate sa dea obiecte rare, cheia 2 sau 3, sau bucati de bilet...
2) am deskis geanta si am primit o busola care la randul ei continea alt obiect, pe busola scria ca indica toate directiile in afara de nord
3) am deskis busola si am primit alta busola care deja nu se mai deskide dar pe ea scria "undefined"
4) cautand prin inventar sa vad mai detaliat ce am primit am observat ca aceasta nu e.
5) ajutai-ma sa inteleg pe ce am pierdut banii
banuiesc ca si busola aia ca si biscuitul cu unt care il primisem din alt cadou, nu folosesc la nimic, deseori si in viata primim cadouri inutile.
deci spiritul sarbatorii cam lasa de dorit...

P.S. unde ati mai vazut voi cadouri de craciun cu plata, oare cand ti le daruieste cineva iti cere bani?!
 

DeletedUser

Guest
1) astazi am luat geanta aia de 5k dolari pe care scria ca poate sa dea obiecte rare, cheia 2 sau 3, sau bucati de bilet...
2) am deskis geanta si am primit o busola care la randul ei continea alt obiect, pe busola scria ca indica toate directiile in afara de nord
3) am deskis busola si am primit alta busola care deja nu se mai deskide dar pe ea scria "undefined"
4) cautand prin inventar sa vad mai detaliat ce am primit am observat ca aceasta nu e.
5) ajutai-ma sa inteleg pe ce am pierdut banii
banuiesc ca si busola aia ca si biscuitul cu unt care il primisem din alt cadou, nu folosesc la nimic, deseori si in viata primim cadouri inutile.
deci spiritul sarbatorii cam lasa de dorit...

P.S. unde ati mai vazut voi cadouri de craciun cu plata, oare cand ti le daruieste cineva iti cere bani?!

depune si tu un tichet
 

DeletedUser

Guest
Nu imi merge sa ma loghez pe delaware.Adica,atunci cand ma loghez,imi apare ca se incarca pagina si dupa,nimic.Am incercat cu alte browsere(inafara de opera)si cu multe refreshuri.Ca sa vedeti despre ce e vorba,uitat-va http://img18.imageshack.us/img18/1096/86881164.png

Mentionez ca am viteza de download destul de mare,deci nu cred ca e problema de la internet:-??
 

DeletedUser10117

Guest
eu am incercat sa vand arme ascutite cu 500$,dar mi-a spus ca pretul de vanzare este prea mare,am scazut pretul cu cate 50$ si la fel mi-a spus,pana am ajuns la un pret de 100$.

Nu este in regula asa ceva,deoarece acum 2 zile am putut sa van o arma ascutita si cu 800$.

Acelasi mesaj imi apare la toate produsele pe care le pun Pretul de vanzare este prea ridicat
 

DeletedUser9442

Guest
si mie la fel imi apare "pretul de vanzare al obiectului este prea mare" pe toate lumile aproape, este ceva bug?
 

DeletedUser

Guest
sall eu incerc sa ma conectez si imi spune :" datele de logare sunt incorecte" dece , nu spune nume sau parola gresita !!!!! PLSS UN RASPUNS
 

DeletedUser

Guest
sall eu incerc sa ma conectez si imi spune :" datele de logare sunt incorecte" dece , nu spune nume sau parola gresita !!!!! PLSS UN RASPUNS



si mie mi s-a intamplat isi revine dupa ctv min/ore am schimbat si am pus o parola noua si tot in ziua aia dupa cv timp am vrut sa ma loghez dar am uitat ca am schimbat parola si am incercat cu cea veche de vreo 5-6 ori apoi mi-am dat seama si scria la fel ca la tine...si am dat tichet si dupa cv timp si-a revenit
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20606

Guest
1) astazi am luat geanta aia de 5k dolari pe care scria ca poate sa dea obiecte rare, cheia 2 sau 3, sau bucati de bilet...
2) am deskis geanta si am primit o busola care la randul ei continea alt obiect, pe busola scria ca indica toate directiile in afara de nord
3) am deskis busola si am primit alta busola care deja nu se mai deskide dar pe ea scria "undefined"
4) cautand prin inventar sa vad mai detaliat ce am primit am observat ca aceasta nu e.
5) ajutai-ma sa inteleg pe ce am pierdut banii
banuiesc ca si busola aia ca si biscuitul cu unt care il primisem din alt cadou, nu folosesc la nimic, deseori si in viata primim cadouri inutile.
deci spiritul sarbatorii cam lasa de dorit...

P.S. unde ati mai vazut voi cadouri de craciun cu plata, oare cand ti le daruieste cineva iti cere bani?!



ON: Explicatia e simpla. Acea busola face parte din "Colectionarul de carti". La crafting poti fabrica diferite produse ce contin obiecte. Nu va ganditi ca va pica obiecte gen cele din cufere. Primiti doar niste realizari. Tu ai primit busola aceea. Daca deschizi inca 4 primesti o realizare si 5000$.

Uite si o poza: http://imageshack.us/photo/my-images/189/print1m.png/

Gasesti la Realizari->Obiecte->Colectionar de carti.

OFF: Este mai bine "domnule" patrat? Daca nu, asteptam un raspuns mai concludent de la dumneavoastra! Eu asta stiu, asta spun. Nu-s atat de "bazat" ca dumneavoastra. Sper ca-mi intelegeti sarcasmul. Daca nu...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
disparut

dc au disparut toate lumile asa dintro data ce sa intamplat ati facut vre un update???
 

DeletedUser10342

Guest
din nou probleme de functionare Lumea 12 (Delaware)...:Lumea este indisponibila..:confused:
 

DeletedUser2041

Guest
Problema este cunoscuta, va fi remediata curand.

Ne cerem scuze pentru neplacerile create.
 

DeletedUser19782

Guest
altceva

de ce nu putem pune nici un titlu jucatorii mai noi?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus