Inelul lui Kate

  • Autor subiect PUI DE CIOARA
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Inelul il gasesti la Hot de Morminte..Da inelul pentru misiune til da cand ai 3 lingouri de argin 200$ si sa nu ai arma de la ora 19:00 in colo si trebuie sa te bati cu hotul care i-a furat inelul lui Kate
 

DeletedUser2948

Guest
Inelul il gasesti la Hot de Morminte..Da inelul pentru misiune til da cand ai 3 lingouri de argin 200$ si sa nu ai arma de la ora 19:00 in colo si trebuie sa te bati cu hotul care i-a furat inelul lui Kate

nu se gaseste la Hot de morminte...daca te uiti atent vezi ca ala de la hot are diamant albastru si cel a lui Kate ii rosu:)
 

DeletedUser

Guest
Exact Laurentiu BU, nu-l mai duce pe om in eroare si-l trimite la Hot de morminte:P Inelul se gaseste conform si cu Hint-ul de pe weststats dupa ce indeplinesti cerintele misiunii si castigi duelul cu amicul ce-l furase;)
 

DeletedUser

Guest
Pai am zis ca un inel ca ala se gaseste la Hot de Moriminte...DAR...Cel pentru misiune(si am scris acolo cum)
 

DeletedUser

Guest
asta-i si ideea, nu e un inel ca ala, e alt tip de inel cel care se gaseste la Hot de morminte cu cel ce-l obtii in urma misiunii...:D

p.s.
singura sansa sa-l gaseste pe acel inel al lui Kate la Hot de morminte probabil ca e dupa ce moare Kate s-o ingroapa cu inelul pe deget si tu te apuci de profanat mormantul ei prin furt...!(scuze de off-topic!) :D :D
 

DeletedUser4694

Guest
deci ca sa pot sa fak rost de inelul lui kate trebuie sa nu am arma fix 200$ si sa fie dupa ora 19:00.....???
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Iar le incurcati... Ca sa fie clar pt totdeauna :

HOT : 200$ , fara arma, ~ orele 19-23
DEALER : Miercuri , fara arma, 5 argint

Complicat rau.... :rolleyes:

Edit : Suma minima 200$ - normal ca nu trebuie sa fie fixa (se ia in calcul si suma din banca)
 
Ultima editare:

DeletedUser4694

Guest
dar in timpul asta poti sa muncesti poti a faci ce vrei dar sa ai 200 $ lichizi sau mai multi si poti sa muncesti????
 

DeletedUser

Guest
Trebuie sa ai 200 5 lingouri si sa nai arma dar sa fie intre 19 23 orele serverului
 

DeletedUser4694

Guest
5 lingouri trebuie dupa.....la celalalt duel am intzeles....
 

DeletedUser

Guest
nu inteleg

The unknown thief INEL ROSU 800 XP

The thief Beat Thief (duel) $1200 600 XP

Silver mining 300 XP

The dealer Beat Dealer (duel) $1500


Cam astea sunt misiunile .... acuma... eu nu mai inteleg ...

La prima misiune imi cere inelul rosu si obtin 800 xp.

La a doua misiune trebuie sa am 300 $ pe mine, sa nu am arma si sa fie trecut de ora 19 ....si sa bat hotul.

La a treia misiune trebuie sa am 5 silver si imi da 300 xp.


Iar la ultima trebuie sa fie miercuri, sa nu am arma si sa am inca 5 silver la mine ...si in final sa bat pe Dealer.


Acum eu nu inteleg de unde iau inelul rosu pentru prima misiune....

Trebuie sa le fac pe celelalte si obtin inelul rosu de la dealer si apoi fac si prima misiune?

Adica trebuie sa stau fara arma si cu bani la mine si dupa ora 19 ma ataca hotul ?

Care a rezolvat questul ...? Vreau si eu o lamurire ...
 

DeletedUser

Guest
frate ce e asa de greu cititi si voi ce scrie la MISUNE ITI SPUNE ABSOLUT TOT ACOLO.. nu trebuie sa fi nu stiu ce geniu sa o faci dar parca sunteti batuti in cap:| dati si voi accpet la priam misune
dupa care sa nu aeti arma intre 19 si nu stiu cat si 200 ca sa va atace hotul
si dupa asteptati miercuri cu 5 argint si gata sau citit weststats.com la hint .. de aia sunt alea acolo!
 

DeletedUser

Guest
am acceptat misiunea cu inelul lui kate cu 300$ fara arma. daca vreau sa o termin maine e posibil acum ca am acceptat-o sau doar dupa ora 19 pot sa o fac? ca nu-mi incap banii in banca :)
 

DeletedUser

Guest
The unknown thief INEL ROSU 800 XP

The thief Beat Thief (duel) $1200 600 XP

Silver mining 300 XP

The dealer Beat Dealer (duel) $1500


Cam astea sunt misiunile .... acuma... eu nu mai inteleg ...

La prima misiune imi cere inelul rosu si obtin 800 xp.

La a doua misiune trebuie sa am 300 $ pe mine, sa nu am arma si sa fie trecut de ora 19 ....si sa bat hotul.

La a treia misiune trebuie sa am 5 silver si imi da 300 xp.


Iar la ultima trebuie sa fie miercuri, sa nu am arma si sa am inca 5 silver la mine ...si in final sa bat pe Dealer.


Acum eu nu inteleg de unde iau inelul rosu pentru prima misiune....

Trebuie sa le fac pe celelalte si obtin inelul rosu de la dealer si apoi fac si prima misiune?

Adica trebuie sa stau fara arma si cu bani la mine si dupa ora 19 ma ataca hotul ?

Care a rezolvat questul ...? Vreau si eu o lamurire ...

Ai inteles bine ... ordinea corecta pentru a termina questul e: 2,3,4,1. Adica iei questul in care iti cere inelul, astepti ora 19, dai arma jos, ai 200 de para, iti apare questul 2 cu duelul. Il bati pe ala, iti apare questul 3 cu 5 bare de argint, apoi questul 4 cu duelul care iti apare doar miercuri (trebuie sa mai ai 5 bare de argint + din nou fara arma), il bati pe ala, iti da inelul, te intorci la questul 1, finish :)
 

DeletedUser

Guest
NU este la hot de morminte!

Click aici!....trebuie sa indeplinesti multe conditi ca sa ajungi la MISIUNEA la care..sa ai 300 $ sa fi fara arma la tine si timpul serverului intre 19:00 si 23:00 !...<-asta din cate stiu eu :x
 

DeletedUser

Guest
salut

am avut la mine 300$ si argint am avut 5 lingouri, m-am batut cu hotul am si cistigat si inel tot nu mia dat.Oare de ce?
 
Sus