Discutii despre obligatiunile Union Pacific (OUP))

DeletedUser14706

Guest
E ok

Bine ca dispar cuferele de la fort ca m-am saturat sa ma chinui sa iau un cufar si sa gasesc o amarata de curea :razz: .
 

DeletedUser

Guest
E simplu ganglyon, in loc de cufere vor fi aceste obligatiuni, un fel de actiuni :) [nu actiuni de joc, actiuni din S.A. (societate pe actiuni)]. Cu un anumit numar de actiuni iti cumperi un cufar si din cufar iti pica anumite chestii. Nu vor lua cufar doar cei care participa la forturi.


ms de explicatie si ce e cu calea freata sau hotarat sa bagecai ferate in joc ?
 

DeletedUser

Guest
Face parte din scenariu :) cum la fiecare misiune este un scenariu ... asa si aici, ca sa fie mai frumos.
 

DeletedUser

Guest
Se stie ce imbunatatiri se vor putea cumpara de la aceste magazine? Si daca in cuferele cu obiecte se vor mai putea gasi obiecte cu aura ?
 

DeletedUser21300

Guest
deci acele misiuni si dueluri trebuie sa le faci pe toate pt a primi o obligatiune, adica eu daca fac doar duelurile nu orimesc o obligatiune?
 

DeletedUser

Guest
Interesanta indeea ,oricum sper sa nu fie o metoda a celor de la inno de a folosi cat mai multe pepite.
 

DeletedUser

Guest
cred ca sunt singurul care nu a inteles ABSOLUT NIMIC din ce a scris just4fun . iar daca dispar cuferele de la fort, lupta de fort in sine nu mai are nici o logica. te vei lupta pentru puncte OUP , ce-s alea?! n-am inteles ce se v-a gasi in acela magazine fantastice, n-am inteles nimic. (sunt mai tantalau de fel, deci, nu sariti cu posturi lipsite de logica).
 

DeletedUser

Guest
si transferul bancar via western union/paypal cand se baga?:| , pfai , de unde ati scos ma ideile astea=)) deja jocul se duce de rapa .. fara cufere? si ce se intampla cu buildurile de fort , pt care unii s-au chinuit , acum vine unu care face OUPS`u dinalea , sau cum naiba s-or numi si strica tot echilibrul jocului. mdeah..Mi-oi lua eu un warn , dar asta este , m`am saturat de toate up`urile astea gandite pe wc..:)
 

DeletedUser13096

Guest
Eu zic ca nu ar trebui ca atunci cand pierzi o batalie pentru fort sa pierzi si din obligatiuni .. doar nu te chinui sa rezolvi 3 sarcini pentru cateva obligatiuni si apoi cand te duci la batalie sa le pierzi pe toate . La urma urmei nu pierzi o batalie din vina ta , e munca de echipa . Daca eu dau daune la fort , feresc multe lovituri , rezist multe runde , dar totusi pierdem batalia . Nu inseamna ca am muncit degeaba ? :whistle:
 

DeletedUser2041

Guest
cred ca sunt singurul care nu a inteles ABSOLUT NIMIC din ce a scris just4fun . iar daca dispar cuferele de la fort, lupta de fort in sine nu mai are nici o logica. te vei lupta pentru puncte OUP , ce-s alea?! n-am inteles ce se v-a gasi in acela magazine fantastice, n-am inteles nimic. (sunt mai tantalau de fel, deci, nu sariti cu posturi lipsite de logica).

OUP sunt actiuni, bonuri valorice. Vei putea cumpara cu ele(asemanator banilor din joc) cufere si diverse obiecte.
 

DeletedUser14706

Guest
Apropo

Apropo de update....poate face-ti si voi ceva sa putem sa schimbam meseria sau sa putem sa facem toti aceleas obiecte ca nu prea imi place ca am ales fierar si as vrea sa pot face si gemuri sau alte lucruri din alte meserii. nu doar baionete ....
 

DeletedUser

Guest
se duce westul de rapa... struti in west, elefanti, cine dracu a auzit de astea in west ?
acum se baga oup-uri la forturi. prefer sa tipe coordonatorul ca stau la cufar, decat sa-mi spuna ca stau la oup-uri. de parca nu era de ajuns ca se cumpara orice cu o mica pepita, acum iei si de la magazinele super mega fantastice iteme cu pepite. upgrade , dupa parerea mea, care strica tot jocul.
 

DeletedUser200

Guest
Ar fi foarte multe de discutat despre acest update ,dar acum am si eu o intrebare care ma freamata, :blink:
*Cine primea înainte cufăr de oţel acum va primi 3 obligațiuni. Pentru participarea la o bătălie la fort cât și pentru victorie primești o alta obligațiune. Învingătorii primesc maxim 11 obligațiuni, învinșii pierd maxim 10 obligațiuni la fiecare bătălie la fort.
Cum sau gandit cei de la INNO ca vor retrage acele obligatiuni de la invinsii, oare ei si-au dat seama ca nu vor mai fi batalii adevarate, ganditi-va putin, o sa mergi la batalie cu frica ca vei pierde, si ti se vor retrage acele OUP asta daca ai binenteles.
Totusi ceva imi spune ca nu se vor mai inscrie cei cu hp mic, sau cel putin nu vor mai fi selectati la aceste batalii..........dar asta este alta mancare de peste si nu are legatura cu acest update.
Oare nu erau 5 sarcini sau faza cu pokerul a cazut?
 

DeletedUser

Guest
N am inteles ceva,aceste puncte se primesc doar daca rezolv 3 din 4 obligatiuni din alea? SAU si la munci si alte chestii?
Daca stie cineva spuneti mi unde se pot gasi
 

DeletedUser2041

Guest
A
*Cine primea înainte cufăr de oţel acum va primi 3 obligațiuni. Pentru participarea la o bătălie la fort cât și pentru victorie primești o alta obligațiune. Învingătorii primesc maxim 11 obligațiuni, învinșii pierd maxim 10 obligațiuni la fiecare bătălie la fort.
Cum sau gandit cei de la INNO ca vor retrage acele obligatiuni de la invinsii, oare ei si-au dat seama ca nu vor mai fi batalii adevarate, ganditi-va putin, o sa mergi la batalie cu frica ca vei pierde, si ti se vor retrage acele OUP asta daca ai binenteles.
Nu se pierd, se castiga. A fost o greseala de traducere.
 
Sus