Probleme de functionare Lumea 4

DeletedUser

Guest
Azi cand am vrut sa ma lochez nu am putut :|
Precizez ca numele contului meu este yoandy14 pe lumea 4 .
NU M-AM PUTUT LOGA.CINEVA MI-A FURAT PAROLA.
Nu stiu cum se procedeaza ,dar daca a-ti putea sa ma ajutati (adminii,ca nu altcineva) va multumesc!
Dati-mi un mail cu parola daca reusiti la cezar.1997
 

DeletedUser22203

Guest
Lumea 4

La misiunea "La drum într-o nouă aventură (Confruntarea)" trebe sa il bat pe Bătăuş . L-am batut de mai multe ori , daar tot nu e gata misiunea :[report=46279998636c4daef7]Duel NPC: X-ta contra Bătăuş [/report]
Si mi-au disparut toti banii am avut peste 1000$ si la inceput e greu sa ii strangi ...
Ce sa facc ???
 

DeletedUser22203

Guest
Probleme

Scuze ca postez aici , dar am incecat sa fac alt topic si nu a aparut acel topic :
La misiunea "La drum într-o nouă aventură (Confruntarea)" trebe sa il bat pe Bătăuş . L-am batut de mai multe ori , daar tot nu e gata misiunea :[report=46279998636c4daef7]Duel NPC: X-ta contra Bătăuş [/report]
Si mi-au disparut toti banii am avut peste 1000$ si la inceput e greu sa ii strangi ...
Ce sa fac ???
 

DeletedUser20606

Guest
Azi cand am vrut sa ma lochez nu am putut :|
Precizez ca numele contului meu este yoandy14 pe lumea 4 .
NU M-AM PUTUT LOGA.CINEVA MI-A FURAT PAROLA.
Nu stiu cum se procedeaza ,dar daca a-ti putea sa ma ajutati (adminii,ca nu altcineva) va multumesc!
Dati-mi un mail cu parola daca reusiti la cezar.1997

Dragul meu, nu asa se procedeaza! Intri aici : http://www.the-west.ro/?page=change_password, scrii numele si mail-ul, si primesti parola.



Scuze ca postez aici , dar am incecat sa fac alt topic si nu a aparut acel topic :
La misiunea "La drum într-o nouă aventură (Confruntarea)" trebe sa il bat pe Bătăuş . L-am batut de mai multe ori , daar tot nu e gata misiunea :[report=46279998636c4daef7]Duel NPC: X-ta contra Bătăuş [/report]
Si mi-au disparut toti banii am avut peste 1000$ si la inceput e greu sa ii strangi ...
Ce sa fac ???


Alt loc nu-ti puteai gasi? Trebuie sa-l lesini. Cine te pune sa stai cu bani lichizi la tine? Pune-i in banca.
 

DeletedUser

Guest
Imi pare rau daca scriu in topicul gresit, dar dupa putin timp ce ma loghez imi apare o eroare 'failed to register tw-db.info script on TheWestApi'. Imi apre scris intre 2 triunghiuri de atentionare. Problema este ca nu imi mai dispar si nu le pot muta ... Ce as putea face ca sa scap de aceasta eroare?

 

DeletedUser2041

Guest
Imi pare rau daca scriu in topicul gresit, dar dupa putin timp ce ma loghez imi apare o eroare 'failed to register tw-db.info script on TheWestApi'. Imi apre scris intre 2 triunghiuri de atentionare. Problema este ca nu imi mai dispar si nu le pot muta ... Ce as putea face ca sa scap de aceasta eroare?


Dezinstalezi scriptul tw-pro
 

DeletedUser

Guest
M-am gandit, dar nu stiu de unde sa-l dezinstalez.. :D Nu gasesc scriptul in my documents -> downloads.. Cum as putea dezinstala scriptul?..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
,,lumea 4 nu mai este disponibila pt 5 min''

Buna. Am vrut sa ma conectez la joc (lumea 4) si am vazut la anunturi ca lumea 4 nu e disp. pt 5 min. Este un upade/ o surpriza cva?
 

DeletedUser

Guest
problema de functionare l4

as dori sa stiu daca sa intamplat ceva cu serverul lumii4 nu pot face nimic ma lasa sa intru dar unde ar trebui sa fie harta e tot negru oup sunt la 0 desi aveam pana in 90 100 nu stiu exact la fel cu punctele de viata experienta si energie iar daca doresc sa intru in inventar sau alta optiune desi vad rubrica nu se intampla nimic.as dori un raspuns la aceasta problema .multumesc

mentionez ca joc pe contul mirevyola
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
as dori sa stiu daca sa intamplat ceva cu serverul lumii4 nu pot face nimic ma lasa sa intru dar unde ar trebui sa fie harta e tot negru oup sunt la 0 desi aveam pana in 90 100 nu stiu exact la fel cu punctele de viata experienta si energie iar daca doresc sa intru in inventar sau alta optiune desi vad rubrica nu se intampla nimic.as dori un raspuns la aceasta problema .multumesc

Lumea 4 functioneaza, incearca cu alt browser.
 

DeletedUser

Guest
multumesc pt raspuns.am intrebat deoarece pe delaware ma pot loga fara nici o problema cu mozilla iar pe 4 nu de aceea eram in ceata...
 

DeletedUser24022

Guest
Salut..am o problema legata de activitati zilnice..azi dimineata, dupa ora 10, am dat comenzi pentru a face muncile necesare activitatilor zilnice..sigur am pierdut energia necesara..dar rapoartele acelor munci nici pana acum nu le-am primit..activitatile zilnice au aparut iar la misiuni zilnice neindeplinite si lucrez acum dupa noile reguli..dar cum ramane cu energia alocata acelor munci devreme?
 

DeletedUser19276

Guest
Misiune

Este o misiune noua la serif ce zice invita un prieten prin e-mail...dar cand dau la prieteni zice asa: "nu poti invita pe nimeni pe aceasta lume.Te rugam sa incerci alta lume."

De ce mai e misiunea daca nu pot sa o termin oricum?...
 

DeletedUser

Guest
pentru ca nu se mai poate inscrie pe lumile 2-3-4-5-6-7-8. Migreaza, si poti face misiunea.
 

DeletedUser

Guest
Cum anume pot migra acum, ca vad ca nu ma mai pot loga pe Lumea 4?
 

DeletedUser

Guest
Scuza-ti deranjul , am vazut ca la lumea 4 zice ca e in mentenanta , eu acum m-am intors la "west" dupa ceva timp , as vrea sa stiu , cand o sa fie gata mentenanta ?
Pe forum nu am gasit nimic legat de asta ...
 
Sus