Cereri de semnaturi

DeletedUser

Guest
stropica.jpg
 

DeletedUser

Guest
Cine imi face si mie o imagine , Cu un personaj,preferabil din jocul Combat arms, care trage cu o mitraliera,vazandu-se glontul care iese din ea, si pe glont sa scrie smiley80 :X :X :X. Sa vedem cine poate asta!!:up: pe un font nu simplu cu o culoare , ceva poate din natura,campul de lupta etc :X
 

DeletedUser5629

Guest
Cine imi face si mie o imagine , Cu un personaj,preferabil din jocul Combat arms, care trage cu o mitraliera,vazandu-se glontul care iese din ea, si pe glont sa scrie smiley80 :X :X :X. Sa vedem cine poate asta!!:up: pe un font nu simplu cu o culoare , ceva poate din natura,campul de lupta etc :X

O portie mica de cartofi prajiti.

Vrei semnatura sau imagine? Daca vrei semnatura iti fac teava de la arma si glontul cu scris o_O
 

DeletedUser

Guest
Vreau o poza cu michel telo si de la poza sa iasa spre dreapta o sageata dupa care sa scrie -> editat DarkSIlk
PS: Va rog redimensionati-o voi , sunt pe dinafara la capitolul photoshop sau grafica ^^
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
@ Kul.Zoombye.Killer.N

Nu vrei totusi sa fie scris alt ceva? Eu astfel de semnaturi nu fac!
 

DeletedUser

Guest
O portie mica de cartofi prajiti.

Vrei semnatura sau imagine? Daca vrei semnatura iti fac teava de la arma si glontul cu scris o_O

Creeaza cum vrei numai sa indeplineasca minimele cerinte ( scrisul pe glont ) si teava de tras. In rest te las sa iti pui imaginatia la contributie .
 

lord ion

West Marshal
as dori si eu o semnatura cu binecunoscuta caricatura al lui john wayne, steaua cu "WEST SHERIFF", si bagat pe acolo si un scris "lord ion" pe care il ciuruiti de citeva ori...
va multumesc anticipat!



ooo imediat ne apucam de treaba
:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cine imi poate face o semnatura cu o imagine din CS nu conteaza si sa scrie pe undeva numele SV: Zp.CsBlackDevil.Com [Zombie Plague] si IP:193.84.64.151:27015
 

DeletedUser22064

Guest
as dori si eu o semnatura cu imaginea aceasta 367337-call-of-duty-black-ops.jpg si cu numele Costin caruia ii puteti adauga un efect:) si optional un alt fundal care credeti ca ar fi mai bun:)
 

DeletedUser

Guest
as dori si eu o semnatura cu imaginea aceasta Vezi atașament 2069 si cu numele Costin caruia ii puteti adauga un efect:) si optional un alt fundal care credeti ca ar fi mai bun:)

O sa iti fac pana maine seara semnatura.

50 Cents eu nu ma pricem la CS ... poate pui tu o poza pe care sa o folosim ...
Poate se pricepe altcineva mai bine decat mine si face semnatura... Steff ce zici te bagi? :D
 
Sus