Cereri de semnaturi

DeletedUser

Guest
11837rm.png

Poftim
 

DeletedUser5540

Guest
As vrea si eu o semnatura. Sa scrie pe ea:

"Te simti pregatit?
The Old Lords te asteapta "
Ar fi bine daca ati putea folosi aceasta imagine:

8LDCQ.jpg

Fontul il alegeti voi. Daca, considerati ca textul nu este potrivit puteti aduce modificari.


-------------------------------------------------------------------------------------------------

A doua lucrare:

wallpaper-265515.jpg

In loc de simbolul lanternei verzi sa apara semnul Fc Vaslui.... Sa arate cat de cat cu acelasi efect.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
6PgDU.png


FsaWK.png


Ti-am facut 2:)

Daca tot va fac semnaturi,ca drept multumire nu ma primeste nimeni intr-un oras pe el dorado?
Aventurier full carisma si full comert:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
As vrea si eu o semnatura. Sa scrie pe ea:

"Te simti pregatit?
The Old Lords te asteapta "
Ar fi bine daca ati putea folosi aceasta imagine:

8LDCQ.jpg

Fontul il alegeti voi. Daca, considerati ca textul nu este potrivit puteti aduce modificari.


-------------------------------------------------------------------------------------------------

A doua lucrare:

wallpaper-265515.jpg

In loc de simbolul lanternei verzi sa apara semnul Fc Vaslui.... Sa arate cat de cat cu acelasi efect.

da alta poza,aia nu se vede
 

DeletedUser16592

Guest
Daca tot va fac semnaturi,ca drept multumire nu ma primeste nimeni intr-un oras pe el dorado?
Aventurier full carisma si full comert:)

Te primesc eu in orasul meu doar ca orasul este la inceput cu dezvoltarea...eu am luat-o de la inceput pe el dorado si nu am decat lvl 32 :)
 

DeletedUser

Guest
attachment.php


nu vazusem scrisul ales de tine ... dar ti=l fac si asa :D


attachment.php
 

Atașamente

  • harry potter.jpg
    harry potter.jpg
    87,2 KB · Vizualizări: 117
  • harry pot1ter.jpg
    harry pot1ter.jpg
    91,3 KB · Vizualizări: 7
  • harry potter.jpg
    harry potter.jpg
    91,4 KB · Vizualizări: 118

DeletedUser

Guest
as dori si eu o semnatura ceva original pe fundal sa fie un maro deschis cu the west scris pe el cu grafiti cu un maro inchis iar in colturi sa fie scri duelist ,aventurier,muncitor si soldat cu acele semne ale lor ia jos pe mijlocul pagini sa fie scris tudorache ionut cu scrissul italic si de culoare neagra
 

DeletedUser

Guest
Imi uploadeaza si mie cineva photoshop 3 / 4 / 5 ? Deoarece eri mi-a aparut o eroare si numai merge,iar siteul de unde l-am luat atunci nu mai merge (megaupload).
 

DeletedUser16869

Guest
Salut. Am si eu nevoie de un avatar pentru Filelist.

Luati poza asta:

131158496_0c068d9237.jpg


JOS, TEXT: Silent-Strike

si, daca se poate, dati si un efect la poza !


MULTUMESC ! :shoot:
 

DeletedUser19023

Guest
nu stiam unde sa cer asa ca cer aici:

vreau si eu un fundal pentru channel-ul de pe youtube. sa fie ceva cu Subscribe, mai multe fete de alea "Me gusta". culoarea fruntasa ca sa zic asa sa fie verdele foarte inchis daca se poate putin mai repede ar fi foarte bine
 
Sus