Probleme de functionare Lumea 14 (Florida)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Buna ziua,

26 mar 12 08:53 baubau85 s-a alăturat oraşului!

Am revenit de dimineata in oras si nici acum nu pot vedea chat-ul orasului sau al aliantei. Am incercat refresh, alt browser, relog ... De fiecare data cand revin in oras patesc acelasi lucru.

Multumesc!
 

DeletedUser21196

Guest
Atunci cand schimb tinutul chatul tinutului nu se schimba....deja devine enervant bug-ul asta...
 

DeletedUser759

Guest
Pentru misiunea "Paste" nu-mi apare pe harta mare "Punctul estic de legătură" pentru a gasi al doilea ou, desi pe harta mica imi arata totusi un punct alb in C10!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
in cazul in care problemele la misiunea de pasti vor fi rezolvate o sa fim atentionati in vr-un fel?
ma gandesc ca e distanta mare pt mine pana la punctul estic ca sa verific daca acum imi apare misiunea de paste, si nici nu as vrea sa dorm in ghete si sa ma trezesc ca nu am timp sa-mi termin misiunile de pasti
 

DeletedUser

Guest
Nu imi apare East point si nici West point
Poate sami spuna cineva dece??
 

DeletedUser

Guest
untitled.jpg


Un mic bug.... nu e deranjant dar nici nu strica sa fie reparat :d<3W<3W
 

DeletedUser

Guest
De 3 zile nu mai pot face mici-o misiune.Imi tot zice ca nu pot accepta mai multe misiuni,dar eu nu am nici macar o singura misiune acceptata.Am icercat toate misiunile,dar nu vrea absolut nici una.
 

DeletedUser2041

Guest
De 3 zile nu mai pot face mici-o misiune.Imi tot zice ca nu pot accepta mai multe misiuni,dar eu nu am nici macar o singura misiune acceptata.Am icercat toate misiunile,dar nu vrea absolut nici una.

Deschide partea de misiuni sigur ai misiuni acceptate de care ai uitat
 

DeletedUser

Guest
Esti un geniu,tocmai carticica am omis-o.
Multam fain si Paste fericit!
 

DeletedUser

Guest
OUP.JPG


De ce nu mai sunt toate imbunatatirile? Lipsesc cumva din cauza obiectelor de Paste revenind peste 5 zile, sau nu vor mai fi?:nesigur:

Hristos a înviat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ma poate ajuta cineva

Am trimis niste banii si jucatorul respectiv spune ca nu ia primit ce fac?
 
Sus