Întrebări şi discuţii The West Wiki

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Pentru cutie de tinichea trebuie sa muncesti la Taietoare de copaci.
 

DeletedUser22208

Guest
nu știu ce misiune trebuie să fac la

Căi de comunicare (Cînd poștașul sună pt. ultima dată). Îmi spune să păzesc poștalionul, dar nu găsesc această sarcină.
 

DeletedUser22208

Guest
vreau să știu unde dau peste

piatra de lustruit. Am zis că o găsesc la meserie, dar nu am opțiunea de a produce o piatră de lustrurit.

Ms
P.S. Gata am găsit răspunsul prin căutare. Există o rețetă anume care poate să ducă la piatra respectivă.
P.P.S. Acum altă belea. Ce înseamnă 450 puncte de meșteșug? Nu există calitate meșteșug. Ce însumează acest meșteșug. De unde fac 450 pct. meșteșug?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5629

Guest
piatra de lustruit. Am zis că o găsesc la meserie, dar nu am opțiunea de a produce o piatră de lustrurit.

Ms
P.S. Gata am găsit răspunsul prin căutare. Există o rețetă anume care poate să ducă la piatra respectivă.
P.P.S. Acum altă belea. Ce înseamnă 450 puncte de meșteșug? Nu există calitate meșteșug. Ce însumează acest meșteșug. De unde fac 450 pct. meșteșug?
Trebuie sa produci 450 obiecte cu dificultate mica (Portocaliu)
 

DeletedUser

Guest
cum produci roata dintata placata cu aur la fierar ca nu o face nimemi si nici fieraru ....e bagata la miso?
 

DeletedUser5629

Guest
cum produci roata dintata placata cu aur la fierar ca nu o face nimemi si nici fieraru ....e bagata la miso?

Ai nevoie de reteta, produsele necesare, si destule pcte de craft incat sa inveti reteta.
Nu mai postati aici daca nu aveti nimic de intrebat/discutat IN LEGATURA CU WIKI-UL :|
Aveti sectiune speciala pt intrebarile de zi cu zi.
 

DeletedUser

Guest
ce treb sa faca ca nu inteleg in misiunea aceasta ?

Învinsul (Mărimea armei...)
Pepper-box de precizie 0/1
Pierde contra Billy Vulturul Orb


Pepper-box ce inseamna asta?? si zice sa-i dau o arma dea mea lui cum se poate....?
ma ajuta cineva??
 

DeletedUser

Guest
Învinsul (Mărimea armei...)
Pepper-box de precizie 0/1
Pierde contra Billy Vulturul Orb


Pepper-box ce inseamna asta?? si zice sa-i dau o arma dea mea lui cum se poate....?
ma ajuta cineva??

papper-box-ul este o arma de foc
 

DeletedUser

Guest
inaca o misiune....??????

pe asta cum o rezolv...?? stie cineva???
Pustietate (Adevăratul proprietar)
Rezolvă: Pustietate (Adevăratul proprietar IV)
Proprietarul acestei ferme 1/1 (Terminat)
oricat incerc nu gasesc cum....
..................mersi de ajutor!!!
 

DeletedUser11151

Guest
Am si eu o nelamurire cu privire la misiunea de paste unde trebuie sa aduni cele 3 oua pentru Maria. Aceasta problema o am pe Florida.
Am mers la orasul fantoma, am luat primul ou de paste si in momentul in care ma deplasez la punctul estic sau cel vestic nu imi da si celelalte 2 oua. Stie cineva care este treaba cu aceste oua si cum pot sa le iau? Fara sa termin misiunea asta cu cele 3 oua nu primesc la finalul setului de misiuni acele oua stricate din setul de sarbatori.
Rog un admin sa ma lamureasca si pe mine cum sta treaba cu aceasta misiune.
Am urmat pasii exact ca aici: http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_50
Va multumesc pentru timpul acordat. O zi buna.
 

DeletedUser

Guest
deschidere joc

am o problema cu jocul. ma loghez si se desscide jocul dar imi apare o fereastra in care scrie sondaj de opinie si campul de joc ramane negru. stie cineva ce trebuie sa fac sa pot intra in joc? va multumesc
 
Sus