Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

lord ion

West Marshal
deci lord mi-a dat warn ca l-am insultat pe pastolar da eu nu i-am zis nimic

l-ai citat pe smg...
Fiecare utilizator al forumului este responsabil pentru intregul continut al mesajului sau. In cazul citarii mesajelor care incalca regulamentul, veti fi sanctionati in concordanta cu gravitatea abaterii savarsite.
 

DeletedUser21978

Guest
Cine vrea sa se apuce ne grepolis pe lumea Ocrion aia? ii dau invitatie sa avem orasele unul langa altul sa ne ajutam..:blink:
 

DeletedUser

Guest
regulamentul spune ca moderatorii, deputy etc tre sa aiba 18.Daca e asa dc patrat a fost recrutat de minor? O sa imi spuneti ca exista exceptii, dar daca exista exceptii dc nu se fac excptii si la limbaj obscen/rasism/alte lucruri neregulamentare
 

DeletedUser593

Guest
regulamentul spune ca moderatorii, deputy etc tre sa aiba 18.Daca e asa dc patrat a fost recrutat de minor? O sa imi spuneti ca exista exceptii, dar daca exista exceptii dc nu se fac excptii si la limbaj obscen/rasism/alte lucruri neregulamentare

Nu scrie nicaieri asta. Patrat are 18 ani oricum, nu vad care-i problema ta.
Singurul care a fost in team sub 18 ani a fost PWG si daca il caut pe feisbuc cred ca acum are 18 ani.
 

DeletedUser9859

Guest
regulamentul spune ca moderatorii, deputy etc tre sa aiba 18.Daca e asa dc patrat a fost recrutat de minor? O sa imi spuneti ca exista exceptii, dar daca exista exceptii dc nu se fac excptii si la limbaj obscen/rasism/alte lucruri neregulamentare

Spune-ne cum ai fost nedreptatit si nimeni nu ti-a dat tie niciodata warn de 0 puncte si cum nimeni nu a editat niciodata un post al tau fara sa iti dea warn...
 

DeletedUser

Guest
Hai gata cu palavrajeala ca mă suparati!
Ce va bagati voi in treburile adminilor?!
Ce va arde grija?!
Hai gata ce dreaq ca mă enervez!!!
Wtf ?!
Va luați nasul la purtare (ravanoos) ce filtru de tutun al lu' bunica?!
Zi bogdaproste ca avem admini buni la vârsta de 18-19-20 ani !!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus