Public beta The West

  • Autor subiect DeletedUser4834
  • Data de început

DeletedUser9859

Guest
nH6BS.jpg

Lalalala

AWWWWWWWWWWW YEEEAAAAAAAAAAAAAAAH!

A, imi pare rau dar deoarece am primit destul de multe cereri si de pe forum iar dupa ce am facut orasul am fost bombardat cu cereri, am pierdut numarul celor care vor sa intre, deci va rog daca vreti in oras lasati aici mesaj(nu telegrame in joc) cu numele si clasa.Imi cer scuze inca o data.

@farazahar mai intai cioclul si locuintele dupaia hotelul piata, etc.Vorbeste cu cobra ca stie el mai multe
 

DeletedUser

Guest
Hotelul se face prima oara... cum se regerereaza playerii daca nu? :|
Cioclu sa va bateti cu cine??

Edit: am si eu 1000 $, dar nu-i dau pentru cioclu...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9859

Guest
Hotelul se face prima oara... cum se regerereaza playerii daca nu? :|
Cioclu sa va bateti cu cine??

Cu orasele de langa noi.

BTW, vreau sa stiu cine a construit la biserica.

EDIT: Vad ca s-au schimbat planurile, au inceput constructia la hotel...o sa vorbesc eu cu cobra.Daca donezi 1000$ facem ce cladire vrei tu.
 

DeletedUser12909

Guest
Geia, schimbare de plan, am facut hotelul la lvl unu apoi dam la locuinte apoi cioclu
 

DeletedUser

Guest
Regele 1,clasa muncitor.

Va multumim pentru ca va ganditi si la cei ce nu au loc in oras si va grabiti sa faceti cat mai repede locuintele.

EDIT:O facut unul oras cu numele romania,ii de la noi ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20997

Guest
Argh, vă trebuie 3 conducători, cum era pe prima lume... eu, Vancea şi Satus B-)
 

DeletedUser12402

Guest
Spuneti si pe ce sunteti axati.
Anyway, am vazut ca este transferul bancar activat,daca puteti trimiteti-i banii lu' domnu' Macharon sau mie ca sa ii donam dupa...Sa construim oraselul.Daca avem bani construim locuintele azi.Si dupa cioclul ca asa vrea geia:)
 

DeletedUser9859

Guest
Felicitări, geia!Ai făcut primul oraş :sombrero:

Mersi..
Geia, schimbare de plan, am facut hotelul la lvl unu apoi dam la locuinte apoi cioclu
Sigur, ti-am spus, faci ce vrei.E bine asa.

Ca să ştiţi, am făcut level 10 şi m-am făcut soldat.

We want you!!
Regele 1,clasa muncitor.

Va multumim pentru ca va ganditi si la cei ce nu au loc in oras si va grabiti sa faceti cat mai repede locuintele.

EDIT:O facut unul oras cu numele romania,ii de la noi ?

Te invit cat de repede pot, avem nevoie de tine.

@razboi

Vreau cioclu pentru ca avem un oras de muncitori chiar langa noi si am lua multi bani de acolo+aia se dezvolta prea repede.
 

DeletedUser12909

Guest
Mersi..

Sigur, ti-am spus, faci ce vrei.E bine asa.



We want you!!


Te invit cat de repede pot, avem nevoie de tine.

@razboi

Vreau cioclu pentru ca avem un oras de muncitori chiar langa noi si am lua multi bani de acolo+aia se dezvolta prea repede.

Facem locuintele la nivelul 2 si imediat cioclul
 

DeletedUser

Guest
Salut!
Imi da si mie cineva link`ul de la srv pe care jucati??? sau ceva de genu..:sad:
 
Sus