Discutii - Concurs "Ora de desen"

  • Autor subiect DeletedUser16421
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9859

Guest
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16421

Guest
Atunci cand voteaza adminii, incepeti cu gura ca cine stie pe cine cunoastem noi si dam premiul pe "relatii", acum cand facem in acest fel iarasi nu e bine. Asa ca mai bine alternam.
 

DeletedUser593

Guest
Atunci cand voteaza adminii, incepeti cu gura ca cine stie pe cine cunoastem noi si dam premiul pe "relatii", acum cand facem in acest fel iarasi nu e bine. Asa ca mai bine alternam.

Oricum o sa se comenteze. Niciodată nu o sa ii mulțumiți pe toți
 

DeletedUser

Guest
Eu am facut 3 calicaturi, in fiecare cate un membru al STAFF-ului. Este bine?
 

DeletedUser

Guest
la mine sunt 6 secvente, dar puse intr-o pagina A4 si scanate. presupun ca depaseste 800x600. cum as putea sa fac imaginea mai mica?
 

DeletedUser22610

Guest
Desenele postate de xStylle le-am vazut pe net si daca imi aduc aminte bine erau desenate de o fata ...:)) nu mai stiu site-ul
 

DeletedUser593

Guest
Desenele postate de xStylle le-am vazut pe net si daca imi aduc aminte bine erau desenate de o fata ...:)) nu mai stiu site-ul

Oricum ăla numa cu aurasz nu seamănă. Prea bătrân, are mai multe șanse să semene cu comerciantul ciumeg sau mihaigavrilescu.
 

DeletedUser

Guest
Creatii neadecvate

Ii rog pe domnii admini sa verifice ultima pagina cu desenele playerilor...90% din ele sunt prostii :|
 

lord ion

West Marshal
Ii rog pe domnii admini sa verifice ultima pagina cu desenele playerilor...90% din ele sunt prostii :|

noi ii avertizam in legatura cu desenele...
oricum daca ei nu sunt atenti, si nu citesc regulamentul concursului, e pe riscul lor!
pur si simplu nu vor fi luate in calcul "creatiile"
nu-ti fa griji, oamenii isi fac treaba!
 

DeletedUser9859

Guest
Iar o sa castige un rahat:

scaled.php
 

DeletedUser2041

Guest
noi ii avertizam in legatura cu desenele...
oricum daca ei nu sunt atenti, si nu citesc regulamentul concursului, e pe riscul lor!
pur si simplu nu vor fi luate in calcul "creatiile"
nu-ti fa griji, oamenii isi fac treaba!

Sunt cu ochii pe ei :boone:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus