Probleme de functionare Lumea 11 (Colorado)

  • Autor subiect DeletedUser12000
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Probleme Colorado

Descriere bug:Apare o casuta de dialog cu un mesaj[ReferenceError: Caracter is not defined].SIngura varianta este sa dau Ok sau sa astept.Apoi ramane pagina ca in poza nr. 2

Browsere testate:Mozilla FireFox

Sistem de operare:Windows XP SP2

Hijack This log:Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 12:23:54, on 11/17/2011
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)
Boot mode: Normal[presupun ca asta e]

Captura ecran:
1.
unled2yg.png


2.
unled1rx.png


AM OBSERVAT CA PE LANGA LINK-UL DE LOGARE NORMAL APARE SI "noga=1"

P.S.:Pe celelalte lumi imi intra:(.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17567

Guest
Bug sau nu?

Acum este posibil să conversezi în această cameră de chat începând de la gradul de 'General'.
Acum este posibil să conversezi în această cameră de chat începând de la gradul de 'General'.
Acum este posibil să conversezi în această cameră de chat începând de la gradul de 'General'.
Acum este posibil să conversezi în această cameră de chat începând de la gradul de 'General'.
Acum este posibil să conversezi în această cameră de chat începând de la gradul de 'General'.
Acum este posibil să conversezi în această cameră de chat începând de la gradul de 'General'.

Cam asta s-a intamplat adineauri in timpul unei batalii. E bug?
 

DeletedUser2041

Guest
Acum este posibil să conversezi în această cameră de chat începând de la gradul de 'General'.
Acum este posibil să conversezi în această cameră de chat începând de la gradul de 'General'.
Acum este posibil să conversezi în această cameră de chat începând de la gradul de 'General'.
Acum este posibil să conversezi în această cameră de chat începând de la gradul de 'General'.
Acum este posibil să conversezi în această cameră de chat începând de la gradul de 'General'.
Acum este posibil să conversezi în această cameră de chat începând de la gradul de 'General'.

Cam asta s-a intamplat adineauri in timpul unei batalii. E bug?

Nu este bug, se juca probabil cineva cu acea comanda.

Descriere bug:Apare o casuta de dialog cu un mesaj[ReferenceError: Caracter is not defined].SIngura varianta este sa dau Ok sau sa astept.Apoi ramane pagina ca in poza nr. 2

Browsere testate:Mozilla FireFox

Sistem de operare:Windows XP SP2

Hijack This log:Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 12:23:54, on 11/17/2011
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)
Boot mode: Normal[presupun ca asta e]

Captura ecran:


AM OBSERVAT CA PE LANGA LINK-UL DE LOGARE NORMAL APARE SI "noga=1"

P.S.:Pe celelalte lumi imi intra:(.

Problema este 100% de la tine. Sterge cookies, actualizeaza firefox,java si flash
Vezi ce scripturi ai instalate, si incearca sale dezactivezi.

Am indeplinit ceva din realizari cu titlu ca recompensa :http://imageshack.us/photo/my-images/217/dddgx.jpg/
si mai am cateva dar nu imi apare la titluri decat aia cu Zeul Iubirii:http://imageshack.us/photo/my-images/196/gggvp.jpg/
Unde is restu ?:confused:

Depune un tiket la suport.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17334

Guest
Descriere bug:Apare o casuta de dialog cu un mesaj[ReferenceError: Caracter is not defined].SIngura varianta este sa dau Ok sau sa astept.Apoi ramane pagina ca in poza nr. 2

Browsere testate:Mozilla FireFox

Sistem de operare:Windows XP SP2

Hijack This log:Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.4
Scan saved at 12:23:54, on 11/17/2011
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)
Boot mode: Normal[presupun ca asta e]

Captura ecran:
1.
unled2yg.png


2.
unled1rx.png


AM OBSERVAT CA PE LANGA LINK-UL DE LOGARE NORMAL APARE SI "noga=1"

P.S.:Pe celelalte lumi imi intra:(.

Ai rezolvat ? ..Credeam ca sunt singurul cu aceasta problema....si nu pot nici cum sa o rezolv :|
 

DeletedUser17334

Guest
.

Aaa nu nu nu, garantez ca nu folosesc scripturi ... eroarea asta a aparut din senin ..nu am facut nimic :|
 

DeletedUser14964

Guest
Pe colorado am facut misiunea cu Spada lui Hernandos si am donat spada pentru a primi titlul de Mostenitorul lui Hernandos si nimic nu s-a intamplat... nu am primi nici titulul nimic. Tin sa mentionez ca pe Delaware am facu aceeasi misiune si am primit titlul fara nici un fel de probleme.
 

DeletedUser2041

Guest
Pe colorado am facut misiunea cu Spada lui Hernandos si am donat spada pentru a primi titlul de Mostenitorul lui Hernandos si nimic nu s-a intamplat... nu am primi nici titulul nimic. Tin sa mentionez ca pe Delaware am facu aceeasi misiune si am primit titlul fara nici un fel de probleme.
Depune un tiket.
 

DeletedUser

Guest
Admini

Salutare tuturor! Nu am stiut unde sa postez urmatorul anunt asa ca in cazul in care locul lui nu e aici, rog sa fie mutat unde trebuie.
Am depus un ticket pe lumea Colorado din data de 07.04.2012, ora 22:04 si nu am primit nici pana in acest moment un raspuns din partea adminilor. Vreau sa stiu cine se face "vinovat" de aceasta situatie si daca ma pot adresa si in alta parte pentru solutionarea ticketului meu.
Va multumesc anticipat ptr. raspunsuri!

Stefan
 

DeletedUser2041

Guest
Salutare tuturor! Nu am stiut unde sa postez urmatorul anunt asa ca in cazul in care locul lui nu e aici, rog sa fie mutat unde trebuie.
Am depus un ticket pe lumea Colorado din data de 07.04.2012, ora 22:04 si nu am primit nici pana in acest moment un raspuns din partea adminilor. Vreau sa stiu cine se face "vinovat" de aceasta situatie si daca ma pot adresa si in alta parte pentru solutionarea ticketului meu.
Va multumesc anticipat ptr. raspunsuri!

Stefan

De tiketele pentru premium nu se ocupa toata echipa de administrare. Te rog frumos sa ai putina rabdare si vei primi un raspuns.
 

DeletedUser

Guest
De tiketele pentru premium nu se ocupa toata echipa de administrare. Te rog frumos sa ai putina rabdare si vei primi un raspuns.

K, voi mai avea putina rabdare, chiar daca asta fac de mai bine de 48 ore. Cand a fost vorba sa mi se ia banii, a durat mai putin de 12 ore. Acum, cand imi cer drepturile, trebuie sa am rabdare. In fine...
 

DeletedUser17567

Guest
Forturi

De ce nu se pot da atacuri la forturi pe Colorado? Cat estimati ca mai dureaza aceasta problema?
 

DeletedUser

Guest
bun...

Am vazut ca au fost ceva probleme zilele astea..
Am asteptat ca am crezut ca poate le rezolvaTI... ati rezolvat din ele.. dar nu pe toate...

Pe lumea Colorado.. nu mai apar misiunile reptabile de ceva zile. Le-am terminat si nu mai apar iar a doua zi... Va rog rezolvati problema.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20606

Guest
Nu ma pot loga. Nu se incarca nimic...

Pe toate celelalte lumi merge.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11151

Guest
probleme cu incheierea modului de vacanta

Salut.
Am si eu o problema pe lumea Colorado. Am activat modul de vacanta iar acum cand vreau sa inchei modul de vacanta, nu reusesc. Scriu pe pagina principala numele si parola, selectez lumea Colorado, dau click pe "incheie modul de vacanta", ma arunca pe pagina principala, scriu numele si parola, selectez lumea Colorado si nu se incheie modul de vacanta. Urmez acesti pasi repetat si nu se intampla nimic.
Rog adminii, daca puteti, sa ma ajutati cu un raspuns.
Multumesc
 
Sus